Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 5 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 18511
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είπα να δοκιμάσω και εγώ call girl , από γραφείο, με το Adult Club, μια και (φαινομενικά τουλάχιστον), έχει μια μεγάλη γκάμα επιλογών σε "λογικές" τιμές...
Είχα κλείσει από την Τετάρτη ραντεβού με την Άντζελα, την Ελληνίδα φοιτήτρια, μέσω της κατά τα άλλα ευγενέστατης Μάδγας...
Παίρνοντας τηλέφωνο να επαληθεύσω το ραντεβού, το πρωί της Παρασκευής, "παίρνω την πρώτη γεύση", από αυτό που θα ακολουθούσε...
Η Μάγδα μου είπε ότι τελικά η Άντζελα δεν θα μπορέσει για τις 13:00 το μεσημέρι όπως είχαμε συμφωνήσει από την Τετάρτη, αλλά θα ξεκινήσει από το σπίτι της στις 14:00, οπότε να ενημερώσω για τον αριθμό του δωματίου (η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο), γύρω στις 14:20...
Αυτό και έκανα, περιμένοντας την Ελληνίδα φοιτήτρια Άντζελα στο δωμάτιο...
Περνάει το πρώτο εικοσάλεπτο, λέω θα έχουν κίνηση οι δρόμοι...
Το εικοσάλεπτο έγινε μισάωρο, εκεί κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά...
Είχα πληρώσει το δωμάτιο όμως και ήθελα να δω την Άντζελα και να δοκιμάσω τις υπηρεσίες της...
Χάζευα πότε στην τηλεόραση και πότε στο κινητό...
Τελικά στις 15:30, χτυπάει η πόρτα και μπαίνει μέσα ένα κοριτσάκι μικροκαμωμένο, άβαφτο, ταλαιπωρημένο με παντόφλες παραλίας...
Μου λέει ότι δεν ευθύνεται αυτή για την αργοπορία, αλλά το γραφείο που δεν με ενημέρωσε σωστά...
Αλλά αυτά είναι λεπτομέρειες σε αυτό που τελικά παρατηρώ...
Την βλέπω να δακρύζει και να κλαίει, ενώ ετοιμάζεται να βγάλει τα ρούχα της και να πάει στο μπάνιο για την διαδικασία του ραντεβού...
Την ρωτάω τι έχει και μου λέει ότι πονάει στο στομάχι και ότι κανονικά ήθελε να πάει σε γιατρό, αλλά ήρθε αφού είχε συμφωνηθεί το ραντεβού και με είχε στήσει (όχι από δική της υπαιτιότητα, αλλά από κακή συνεννόηση του γραφείου, όπως είπε)...
Της λέω να φύγει και να πάει στο γιατρό, χωρίς δεύτερη σκέψη...
Αυτό και έκανε...
Και εκεί που ετοιμάζομαι να πάρω τηλέφωνο το γραφείο να πω τι συνέβη, χτυπάει το τηλέφωνο και είναι η Μάγδα που μου λέει να μου στείλει την Σόνια να με βολέψει, γιατί υπήρξαν απρόβλεπτες αναποδιές...
Είχα κάποιες ενστάσεις αρχικά, αλλά επέμενε να την στείλει στο δεκάλεπτο...
Τελικά έπρεπε να ακούσω το ένστικτό μου, που με προειδοποιούσε για ξεπέτα της τελευταίας στιγμής για να μην χάσει τα λεφτά του πελάτη το γραφείο και να φύγω, χάνοντας μόνο 24 ευρώ και όχι 150...
Στις 15:45 χτυπάει η πόρτα και μπαίνει η Σόνια...
Καλό κορμί, πολύ ωραίος κώλος,βυζί στητό 1,5 νούμερο εφηβικό (δεν συστήνεται για τους λάτρεις του μεγάλου στήθους), μέτριο πρόσωπο, με μεσογειακά χαρακτηριστικά, αν και κατά δήλωσή της είναι από την Σλοβακία (το γράφει και το προφίλ της στο Adult Club)...
Μετά τις βασικές και στοιχειώδεις συστάσεις (ξέρει καλά Ελληνικά έχει 10 χρόνια στην Ελλάδα, δεν καταλαβαίνεις από την προφορά της ότι είναι ξένη), μου ζήτησε τα λεφτά...
Ξεκίνησε με τσιμπούκι στο οποίο προσπάθησε να βάλει λίγο χέρι, αλλά την διόρθωσα και μετά συνεχίσαμε σε όλες τις στάσεις...
Σε ερώτησή μου αν κάνει anal (το διαφημίζει στο προφίλ της), μου είπε ότι κάνει για αυτούς που δεν είναι "προικισμένοι", γιατί είναι στενή από την φύση της και πονάει...
Εμένα με απέκλεισε σαν μεγάλο για τα δικά της στάνταρ (είμαι κανονικός υπόψιν)...
Φιλιά ούτε για πλάκα, ενώ η συμπεριφορά της είχε διάχυτη την αίσθηση ξεπέτας...
Τέλειωσα στο στόμα της με ένα αρκετά ηδονικό τσιμπούκι...
Τα έφτυσε και ξέπλυνε το στόμα της με υγρό τύπου Hexalen...
Η συνεύρεση κράτησε το πολύ ένα μισάωρο...
Συμπερασματικά:
Η οργάνωση του γραφείου για κλάματα, κοιτάνε πως δεν θα χάσουν τον πελάτη μόνο...
Η Μάγδα ευγενική και εξυπηρετική...
Είναι σαν να πας σε ένα εστιατόριο με την όρεξη και την επιθυμία να φας κουνέλι κοκκινιστό με τηγανιτές πατάτες και αυτοί να σου φέρνουν μουσακά...
Βέβαια όπως είπα εγώ ευθύνομαι που δεν έφυγα...
Κατά τα άλλα για την Σόνια συμφωνώ με τους προλαλήσαντες...
Μακρυά και αγαπημένοι...



Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2023
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
DAMDIM100
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.890
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, xagnostos2006, hornyasfuck και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2023
Περιπέτεια τύπε μου... τουλάχιστον δεν έφυγες άχυστος. Για το πρώτο κορίτσι που έβαλε τα κλάματα, κρίμα ρε γμτ, στεναχωρέθηκα...
review reaction 1 AKAI AM2800, hornyasfuck
09 Ιουλίου, 2023
Μακάρι να έφευγα άχυστος... Θα είχα χάσει μόνο 24 ευρώ...
Όχι 150 ευρώ...
Αυτό δεν έγραψα και στην κριτική μου;
review reaction 1 AKAI AM2800, eridon1877, hornyasfuck
10 Ιουλίου, 2023
@damdim100 εννοώ ότι θα μπορούσαν να είναι και χειρότερα τα πράγματα ..κ να πληρώσεις το ραντεβού (αφού αποφάσισες να την κρατήσεις), αλλά και να μην χύσεις λόγω κακών υπηρεσιών...Τουλάχιστον απεφεύχθησαν τα χειρότερα.
review reaction 1 DAMDIM100
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3