Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 59 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
και εξηγουμε για να μη παρεξηγουμε. Η νεανίς εχει συμπλερώσει ολα τα ενσημα (45 ετιας ) βαρεα ανθυγήινα.
Σώμα βραχυ με δυνατους πλευρικούς και ραχη σμιλεμενη . Ποδια κοντα και πολυ σφικτα . Το πισω συστημα αδούλεφτο και απαγορευμένο. Μουνι κοκκινο μωβ στα ορια απόσυρσης με μεσου τύπου χείλη και ελαφρα στιφή επιγευση στο 69.
Κορμός τυπου Μεσι και μαλί ροναλντίνιο που φοβασε να τραβηξεις μη σου μενειη τρεσα στο χερι.
Κρεβατι για τα στρουμφ με μπολικο βογγητο, και γκριματσες που αν δεν εισαι μαθιμένος θηριοδαμαστης κοκκινου πίθηκα δεν την κανεις καλα.
Κατα τ´αλλα εμείς να περνάμε καλα και αυτή καλυτερα ναουμ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 25, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
ισοβιτης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.119
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, Triant, maradona7 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2023
Αφησες και φιλοδωρημα η καποιο λαθος εκανες? Η συγκεκριμενα παιρνει 100 ! Εσυ γιατι γραφεις 150 ευρω?
Σ
ΣΑΛΑΜΙΝΙΩΤΗΣ
06 Ιουλίου, 2023
Γιατί 150;;
f21
f21
07 Ιουλίου, 2023
Αγαπητέ κύριε με το ψευδώνυμο (Ισοβίτης) μπήκα στη διαδικασία να σας γράψω αν και δεν το συνηθίζω σχεδόν ποτέ....
Θα μπορούσαμε να είχαμε συναντηθεί και να ήταν αυτή η άποψη σας για μένα η οποία είναι σεβαστή... όμως αναγράφεται κάποια πράγματα τα οποία δεν ισχύουν, όπως ότι σας επισκέφτηκα στο χώρο σας πράγμα που δεν ισχύει και επίσης Η αμοιβή μου ήταν 150 ευρώ για συνάντηση μιας ώρας που επίσης δεν ισχύει..... Ο νοών νοείτω Καλό σας βράδυ....
review reaction 1 men1975
08 Ιουλίου, 2023
μανταμιτσα μου γιατι με καμεις μουτρα; το στορι ειναι πραγματικο ναουμ, το δε ημερομινι οτι ναναι γιατι ως γνοστο τοις πασι ακομα και ο Κουφοντινας γαμει στις άδειες. Το 50 ρι το εναποθεσα στο στρομα και ρεστα δεν πηρα. Το μοτελι γνωστο κ μη εξερετέο γιατι για να μπεις στο χωρο μου κοματακι δισκολο εκτος και αν καμεις τιποτις μπουκες της νυκτος στα σπιτια του κοσμακι ναουμ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4