Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ραντεβού εντελώς απρογραμμάτιστο.Για αλλού πήγαινα αλλού βρέθηκα.Anyway...
Σε ότι αφορά τα χαρακτηριστικά της οι φωτογραφίες είναι πιο κοντά από τις παλιές που είχε.Δεν είναι κανένα τραλαλά πορνίδιο που θα παρλάρει ακατάσχετα όλη την ώρα με έναν συνδυασμό Αγγλικών και Ρωσικών αν και μιλάει πολύ καλά αγγλικά. Είναι ώριμη για την ηλικία της κάτω από τριάντα περίπου και ξέρει πότε πρέπει να μιλήσει και πότε να πιάσει δουλειά . Προσέχει τους χρόνους της και δεν αφήνει λεπτό να πάει χαμένο από την συνάντηση.
Πιπα υγρή χωρίς βιασύνη και με κοιτάγματα προσπαθεί να καταλάβει αν σε ικανοποιεί. Αν δει ότι το πετυχαίνει τότε είναι που τα δίνει όλα και φυσικά τα πήρε όλα στόμα.
Σεξ με πολύ ενέργεια. Δεν μου αρέσει να υμνολογώ αλλά εδώ το αξίζει. Είναι ορμητική και δεν δίνει τίποτα fake οργασμούς. Αντίθετα ξέρει ότι πρέπει να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της και κάνει τα πάντα για να το πετύχει.
Τίμιο άτομο σε γενικές γραμμές.Επαναληψεις συνήθως δε κάνω αλλά γιατί όχι άμα πρόκειται για καλο session τώρα βέβαια στην επαναληψη δε ξέρω τι μένει να δώσει ακόμη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
948
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, eridon1877, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού