Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 13 10
Call-Girls 67412
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν, η κοπέλα έχει ομολογουμένως πολύ ωραίο σώμα και τα πάντα φυσικά. Ο κωλος της όντως από τους καλύτερους που κυκλοφορούν εσχάτως…
Φορούσε μίνι ροζ φόρεμα λίγο κάτω από τον κωλο, οπτασία.
Πρόσωπο, μαλλλον συνηθισμένο με καβλωτικη όμως φωνούλα κσι γλωσσίτσα.
Παμε τώρα στον κόφτη. Στα φιλιά κόφτης (δεν ειμαι και πολύ φαν πάντως), στο δάκτυλο κοφτης, στην πίπα κοφτης, στο timing κοφτης, στο πήδημα κοφτης. Αρχικά τουλάχιστον. Γιατί από ένα σημείο και μετά είναι το ποσό την παίρνει. Επειδή δεν άφηνε στην αρχή τις βαθιές διεισδύσεις και στα 50 μου δεν είναι ότι μπορω να περιμενω και κανένα 20λέπτο μετά την πίπα σε αργό τέμπο, την γυρνάω στα 4, την βάζω έτσι ώστε να πετάγεται ο κωλος πάνω, η πλάτη σε κλίση και το κεφάλι στο σεντόνι, πάει πάλι να δώσει κόφτη στη διείσδυση, τις παίρνω τα χέρια τα βάζω πίσω από την πλάτη και την ξέσκισα έτσι για 2 λεπτά. Βογγάγε, φώναζε, προσπαθούσε λίγο να σπρώξει με τα χέρια, το υπέμεινε, το γούσταρε δεν ξέρω, εκείνα τα 2 λεπτά δεν με ενδιέφερε τόσο, πήρα αυτό που πλήρωσα, ένα ξανθό μουναρο. Όταν σταμάτησα το πιστονιασμα και της άφησα τα χέρια, κουνήθηκε μόνη της λίγο μπρος πίσω, αφαίρεσα το προφυλακτικό και της είπα να κάνει anal rimming. Δυσανασχέτησε λίγο, της είπα ότι αντί 30 θα της δώσω 50, και σαν καλή πούρα Νίτσα έβαλε τη γλωσσίτσα της ακριβώς εκεί που χρειαζόμουν για να σκληρύνει πάλι σε 10-15 δευτερόλεπτα και να χύσω μεγαλοπρεπώς, ενώ της δαχτύλιαζα το μουνι που είχε γίνει μούσκεμα. Έπεσα μουγκρίζοντας και καταϊδρωμένος. Δεν είχα ωρα ή κουράγιο για δεύτερο, αλλά θα επαναλάβω στην πρώτη ευκαιρία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.922
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 THV, Salonikiospetitelover, TOMCRUISE και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού