Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνενόηση με το γραφείο άψογη κατόπιν όλης της νύχτας λόγω υποχρεώσεων και τελικά κλείσαμε για 02.00. Δεν κάνω τέτοια ραντεβού αλλά δεν γαμιέται λέω, ήμουν κουρασμένος... άργησε και λίγο η κοπέλα.

Ήρθε ότι βλέπετε στις φωτό, αν βγάλετε λίγο λάμψη από τις φωτό. Σώμα κανονικό χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο. Βυζιά σιλικονάτα και βλέπουν στον ουρανό, κωλάρα για πολλές σφαλιάρες. Ήρθε με φόρεμα και τακούνια, ένα ροζ κάτω εσώρουχο που δεν ταίριαζε με το υπόλοιπο black outfit. Τέλος πάντων.. τα λεφτά στην αρχή, δεν ξέρω γιατί πάντα αυτό τώρα τελευταία. Φιλιά με πάθος, αγκαλιές, φιλιά και φιλιά... ήταν αργά και ήθελα πολύ χαλαρά πράγματα... αφήστε, έχω χαλάσει τώρα τελευταία... αγαπούλης τελείως.

Μπανάκι, ήρθε, ξανά αγκαλιές και φιλιά και τσουπ φιλιά παντού και ήταν ήδη υγρή χωρίς να κάνω πολλά πολλά. Πίπα κάτω του μετρίου δυστυχώς αν και έκανε περίεργα με τη γλώσσα της κατά τα φιλιά, απογοητεύτηκα. 69 και τα είδε όλα και τελείωσε να ρέει το ύδωρ της ηδονής στα σεντόνια. Καβαλάρισσα των 3 ηπείρων και με γείωσε με το κοπάνημα του κώλου της πάνω μου... λες και κοπάναγε κρέας να φτιάξει σνίτσελ. Αφού δεν έχυσα τότε, πάλι καλά. Στα 4 και κοπάνημα με σφαλιάρες στο πισινό ελάχιστες, κάτι ψιλά από εδώ και από εκεί και τέλος στη κωλάρα της.

Μπανάκι και από τους δύο μας και το έληξα γιατί πέρασε η ώρα και παραλίγο να αποκοιμηθούμε μαζί κάποια στιγμή.
Παθιάρικο μωρό σαν κάτι προηγούμενες συναντήσεις αλλά όταν παραφέρεται δυστυχώς θα βάλει το κόφτη για να μην παρασυρθεί. Γουστάρει γλειφομούνι και ανταποδίδει. Θα μείνει λέει 2-3 εβδομάδες. Καλή περίπτωση. Το σκέφτομαι να πάω πιο νωρίς και να δω τι εστί παίζει με τη τύπισσα. Ήταν έκπληξη για τόσο βράδυ, περίμενα φόλα.

Τελευταία ελάχιστες με συναρπάζουν δυστυχώς. ΑΝΤΕ να δούμε καμία θα έρθει να μας αλλάξει τα φώτα?!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.468
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, mancunian1986, hornyasfuck και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού