Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 141483
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τι ήταν αυτό που έζησα και πως τώρα αυτό πρέπει να το περιγράψω????

Πάμε στα εμφάνισης.
Η γυναίκα αυτή σίγουρα θα μπορούσε απλά να σε κανει να χυσεις χωρίς να τον παίξεις.
Έχει το βλέμμα και την εμφάνιση, το παρουσιαστικο όλο.
Ήρθε μαυρισμένη, 1.80 ύψος με δεκαποντα σανδάλια κιτρινκο χρώμα φωσφορίζε που ο διάολος σίγουρα την έβαλε και είχε ταιριάξει ίδιο χρώμα μανικιούρ πεντικιούρ....αλογοουρά κοτσίδα για άγριες καταστάσεις.
Φόραγε ένα λευκό μίνι φόρεμα τσίτα με χρυσά σχέδια μέσα φιδιού που μόνο που την είδα λέω θα τη γαμησω όσο πάει.ειχα και πολλές καυλες άλλωστε.

Επικοινωνία δεν... Τρανσλεητ γκουγκλ κτλ Δεν χρειάστηκε, ξέρει τι θα σου δώσει και τι θα πάρει.

Έβαλε μουσική, με κοίταζε πως τη κοιτούσα, γέλαγε, ήξερε η πουτανα αυτή απτά μάτια της πόσο ήθελα να τη γαμησω, και αυτό την έφτιαχνε παραπανω, ήθελε να με γαμησει και αυτή, το έβλεπα στο βλέμμα της.
Με καρφώνε στο πως τη χάζευα.
Έπιασε το πουτσο μου, πάνω απτό εσώρουχο, να δει από τι κατάλαβα τι θα φάει.
Κάγκελο...
Η κίνηση του χεριού της, πως έπιανε το πουτσο μου έδειχνε πολλά, ξέρει να σε τρελάνει, να στον ζυγίσει..

Της σήκωσα το φόρεμα στη μέση, κατέβασα το πάνω μέρος στη μέση και αυτό, λέω έτσι θα σε απολαύσω, με τα τακούνια και μισό γυμνή, έκανα το εσώρουχο στην άκρη και έβαλα τη γλώσσα μου παντού, βογγηξε, μούσκεψε και άγγιζε το μουνι της.
Με γύρισε και κοιτώντας με τον πήρε στο στόμα, πουτσο μπάλες, βάση, κορμό, κωλο όλα, εγλυφε τα πάντα, με όρεξη με μανία, με καυλα και έπαιζε το μουνι της, αυτό με τρέλανε.
Αντοχές γιοκ, παρεδωσα το πρώτο βόλι στο στόμα της,
Καλό ταξίδι στο σπέρμα μου μέσα της.

Δεν ήθελα να χάσω ώρα, δε τη χόρταινα, μπήκα για μπάνιο και βγαίνοντας έπαιζα το πουτσο μου, σπάνιο αυτό σε ραντεβού μου με εσκορτ.
Μέχρι να κάνει ένα ντουζάκι ήρθε και ήταν έτοιμος, της ξαναέβαλα τα τακούνια εγώ, να την υπηρετήσω για να τη ξεσκίσω στο γαμησι μετά.
Σηκώθηκε όρθια, τουρλωσε το κωλο της, έπεσα στα τέσσερα και της εγλυφα το κωλο όσο έπαιζε το μουνι της.Πεντακάθαρη, νόστιμη.
Σκούφο και μέσα, λυγισμένα γόνατα, όρθια, σε βαθύ καθησμα και τη ξεσκίσαμε. Με ένταση, δεν δυσανασχετεί καθόλου.. Έτρεχαν τα ζουμιά στα πόδια της και στο καπάκι γέμισα τη πλάτη της με σπέρμα πάλι.

Τι να πω, χωρίσαμε και ακόμα στο μυαλό μου έχω το γαμησι της, τη γλώσσα της, το βλέμμα της, ήθελα να της γαμησω το μυαλό αλλά το έκανε αυτή.

Η γκόμενά σε απόδοση τα λεφτά της τα αξίζει με το παραπάνω, από τον Μακάρο ένα μεγάλο μπράβο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.075
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, Ντουνταράς, THV και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού