Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για δεύτερη φορά αλλού πήγαινα και σε άλλο ραντεβού κατέληξα.
Η κοπέλα στην ώρα στην πόρτα μου και πάνω κατο θα έρθει η κοπέλα των φοτο.
Δεν προλαβαίνω να της πω καλησπέρα και αμέσως μου λέει δν μιλάω αγγλικά. Κάτσε ρε κοπελιά να πούμε ένα γειά πρώτα μν με παίρνεις από τα μούτρα.
Καθόμαστε και κάθετε λες και ήταν η γκόμενά μου και είχαμε μαλώσει πριν δέκα λεπτά.
Λέω κάτσε να κάνω μια κίνηση ρωτάω θες να πιεις κάτι νεράκι ποτό αναψυκτικό μου λέει ορθά κοφτά ένα νερό. Λέω καλός της το φέρνω λέει ένα θενκ γιου και ξανά στο κινητό της ξέρετε τώρα τα γνωστά ινσταγκραμ Γουατσ απ πρέπει να είχε ανοίξει δέκα συνομιλίες. Πάω να κάνω μια κίνηση με γκουγκλ τρανσλειτ αλλά η κοπέλα δεεεν απαντούσε και ξανά γύρναγε στο ιντσταγκραμ. Στα του αγώνα τώρα δν μπορώ να πω η κοπέλα το προσπαθεί αλλά όχι και να τρελαθείς στοματικό με προσπάθειες για ντιπ αλλά το ίδιο και το ίδιο μοτίβο εμένα φιλάκια μου έδωσε δν τα ντράπηκε και στο σεξ ακολουθεί κανονικά αλλά και εκεί δν θα πεις ποοοο ρε φίλε τι κάνει το κορίτσι οκ λίγο έτσι λίγο αλλιώς πρωτοβουλία μηδέν.
Καλά σοσιαλ παιδιά τα είπαμε μηδέν ης το πιλικο.
Τώρα για τον φίλο που έγραψε ότι σε λίγο καιρό θα κοστολογεί της υπηρεσίες της με 200 ποτεεεε ποτεεε ποτεεε αν η συγκεκριμένη φτάσει να ζητάει 200 τότε πάει το πανηγύρι για μένα και τα 160 είναι υπερβολικά την σώζει μόνο το νεαρό της ηλικίας της και αυτό μόνο.
Ααααα μου ζήτησε να φύγει και ένα τέταρτο πιο νωρίς και της λέω και δν φεύγεις εδώ και που έκατσες δύο κουβέντες ανταλλάξαμε και αυτές με το ζόρι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Cimis cimopoulos
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
3.025
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 hard_rocker, maradona7, elpotero και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού