Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν το κορίτσι είναι καβλακι-πυραυλακι τσέπης
Πρώτον δεν είναι 20 χρονών που γράφει στο σαιτ αλλά 24 και δεν είναι από Ρωσία αλλά από Ουκρανία. Είδα τις φωτος της στο σαιτ μου αρέσανε και είπα να την συναντήσω.
Βουρ λοιπόν στο ξενοδοχείο και αναμένουμε χαζεύοντας τις φωτος της και να λοιπόν σκάει το μωράκι κουναμενο συναμενο με το κωλαρακι του μες στην χαρά και το νάζι.
Χτυπάει η πόρτα ανοίγω συστηνόμαστε και με ρωτάει αν θέλω να γδυθεί και να ξεκινήσει στοματικό η να πάει πρώτα στο μπάνιο και να ετοιμαστεί την εστειλα για μπανιο. Επισης με ρωτησε αν θελω καποιο εξτρα να τις πω να ξερει από πριν.
Τα λεφτα δεν μου τα ζητησε μπροστα αλλα εγω τα εδωσα, τα πηρε με χαρα χαμογελώντας λεγοντας κατι στα ουκρανικα που δεν καταλαβα.
Βγηκε φοροντας ένα σετακι μαυρα εσωρουχα κοιτοντας με κανοντας μου ολο ναζια τουρλώνοντας την κωλαρα της και δειχνοντας μου την γλωσσα της.
Λιγο small talk ετσι για την γνωριμια οπου εμαθα ότι είναι από ουκρανια και σπουδαζει γιατρος(μου εδειξε και κατι φωτος) και ότι ασχολειτε με τον χορο.
Σωματακι σφιχτο και ευχάριστο στην αφή, το πασπάτευα αρκετα.
Εγω ειχα γινει ειδη πετρα το παρατηρησε αυτό λεγοντας μου ohh babe you are already ready.
Αγγλικά πολύ καλά.
Οπου και ξεκινησε ένα δυνατο στοματικο με μπολικο σαλιο κοιταγματα στα ματια να πεταει την γλωσσα εξω πουτσοσκαμπιλα μ τα εκανε σχεδον ολα, έπαιξε και δυνατο mouthfuck τον καταπινε ολο, οπου τις ειχα ποιασει εγω το κεφαλι και τις το γαμησα για λιγο οπως στις τσοντες.
Χερι δεν εβαλε σχεδον καθολου.
Παιχτηκαν δυο στασεις πρωτα doggie οπου της τον καρφωνα-την ίππευσα δυναμικα σαν γνησιος αναβατης, αντεχει σφυροκοπημα, βγαζοντας φωνουλες καβλας και με εμενα να αγκομαχαω και να σκαμπηλιζω το κωλαρακι της οπου και τελείωσα την πρωτη φορα στο στομα της.
Εντυπωση μου εκανε στο doggie που ειχε παρει τετοια σταση ώστε να μπορεσει να τον παρει ολο βαθια,(βαραγα πυθμένα) και εδειχνε να το ευχαριστιέται (συνηθως καποιες κοπελες κλεβουνε λιγο ώστε να μην μπορεις να μπεις τελειως μεσα) και να εχει αφεθει στην καβλα της στιγμης οσο την σφυροκοπουσα. Μπραβο στο μωρο!!!
Φιλια πεταχτα χωρις γλωσσα.
Μπανακι αραγμα και δευτερος γυρος μετα από προτροπή της στα ορθια και μετα ιεραποστολικα οπου τις τα εκτοξευσα στην μαπα.
Τα εξτρα της τα εδωσα στο τελος του ραντεβου. Θα μεινει μεχρι μεσα ιουλιου μου ειπε.
Εν κατακλειδη εγω συναντησα μια πολύ θετικη χαμογελαστη και εξυπνη κοπελα η οποια ξερει πως να φερθει στο ραντεβου είναι συνηδητοποιημενη γιαυτο που κανει και περασα πολύ καλα.
Το γραφειο αψογο και όλα πηγαν τελεια.
Στην εμφανιση θα εβαζα ενα 8
στην συμπεριφορα της ενα 10
στη επικοινωνια ενα 8
και διαθεση για σεξ 9.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 24, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Καβαλαρης!!!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
985
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, TOMCRUISE, maradona7 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2023
Παιδιά οι κοπέλες κάνουν τεστ κάθε μήνα για αφροδίσια νοσήματα;
review reaction 3 review reaction 1 Pa Luki Luk, Καβαλαρης!!!, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
02 Ιουλίου, 2023
Μύστη, όσον αφορά τα έξτρα μήπως προσφέρει και πρωκτικό?
Το ξέρω ότι δεν αναγράφεται στο σάιτ, αλλά στο προηγούμενο τουρ
έδινε κώλο κανονικά!
review reaction 2 review reaction 1 Pa Luki Luk, Καβαλαρης!!!, hornyasfuck
02 Ιουλίου, 2023
Juan όχι δεν το προσφέρει πλέον. Ξέρω τι λέω.
review reaction 1 Καβαλαρης!!!, Junax, hornyasfuck
03 Ιουλίου, 2023
Δεν μου ανέφερε κάτι τέτοιο όταν μου έλεγε για τα extra.
review reaction 1 Junax, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4