Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 48665
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Έψαχνα καιρό την sindi λόγο αναφερόμενης υποτακτικοτητας και του πρωκτικού. Πήγαινα για Ζετα αλλά απ'οτι κατάλαβα από το γραφείο το έχει ρίξει στο light sex!!! Έτσι ήμουν ξεκάθαρος ότι θέλω pse, μου λέει το κέντρο, μέσα είσαι!!!! μην μακρηγορώ, έρχεται η Σιντι ύψος 1,80 με στρετς κοντό φόρεμα και γυαλιά μυωπίας, για δευτερόλεπτα φάνηκε συμπαθητική εμφανισιακά, και αρχίζει η αποδόμηση, από το 1,80 κατεβαίνει στο 1,60 βγάζοντας τα κωθώνια που φορούσε. Βγάζει το φόρεμα και η κατρακυλά συνεχίστηκε, χάλια στήθος, κοιλίτσα με τομή από κεσσαρικη, κώλος χαμηλός με κοιταριτιδα. Πρόσωπο αλβανικό σαν της περίπτερους, σαν της καθαρίστριας του σπιτιού σου!!! και στραβισμό, ρε παιδιά η γυναικά είναι αλλήθωρη, δεν είναι δυνατόν να μην το γράφετε στις κριτικές σας !!!!! τουλάχιστον λέω να είναι καλή στις υπηρεσίες. Μου λέει "θα είσαι το άντρα μου γκια μια ώρα" .Λεφτά εννοείται μπροστά και τα μοίρασε κιόλας, ποια ήταν δικά της και ποια του γραφείου!!!! Ζήτησα χύσιμο στην μάπα και φτυσίματα, αααα μου λέει θα χαλάσει το μακιγιάζ (ήθελα να ήξερα τι τα βάζουν στις υπηρεσίες τους!!!) φιλιά δεν ήθελα εγώ και ούτε την έγλειψα γιατί χωρίς να είναι βρόμικη δεν μοσχοβολούσε!!! στήθος δεν με άφησε να ακουμπήσω ούτε μαλι να τραβήξω (μάλλον θα έφευγε η τρεσσα και θα έμενε καραφλή!!!) πίπα καλή αλλά όχι throatfuck (που το επιζητώ απεγνωσμένα !!!) Και για να μην φανό εμπαθής είχε και καλά. Το κωλοσουφριδι και το μουνί καλοσχηματισμενα και σε καλή κατάσταση, δάχτυλα παντού και χωρίς φειδώ!!! κάποια στιγμή στην κωλοτρυπίδα είχα βάλει τρία δάχτυλα!!! Στο γλυφοκωλι (βασικό και αυτό) με κορόιδευε, έγλυφε γύρο γύρο (για να σας προλάβω, καθαρός και άτριχος!!!) την βάζω να μου γλείψει δάχτυλα ποδιών, ψηλό κοροϊδία και εκεί!!!! Στο δια ταύτα, η γυναικά είναι μόνο για ανελέητο κωλογαμησι το θέλει και το απολαμβάνει, της πέταξα το κωλάντερο έξω σε όλες τις δυνατές στάσεις, την χύνω στο στόμα και πάμε γι'αλλα!!!! εάν ψοφάτε να γαμάτε σούφρα δίχως αύριο χωρίς να σας νοιάζει τίποτα άλλο σπεύσατε, οι υπόλοιποι θα απογοητευτητε!!!! Θα την ξανά έπαιρνα μόνο εάν πούλαγε όλο το πακέτο συν πρωκτικό 60 ευρό, μέχρι τότε..............

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 29, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
-170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ζαχος Δογκανος
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
198
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, eridon1877, Quarantaris και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2023
καλά ολα αυτά αλλά έχω μια απορία..... εκεί που χώρισε τα λεφτά πόσα ήταν δικά της και πόσα του γραφείου?
review reaction 4 review reaction 2 BisexualWannabe, hornyasfuck
30 Ιουνίου, 2023
"Στο γλυφοκωλι (βασικό και αυτό) με κορόιδευε, έγλυφε γύρο γύρο (για να σας προλάβω, καθαρός και άτριχος!!!)"

ναι αλλά δεν μας είπες τι είχες φάει το προηγούμενο βράδυ...
review reaction 3 BisexualWannabe
30 Ιουνίου, 2023
Τα έξτρα χώρισε, 120 για το γραφείο, 70 εμενα !!!!
review reaction 4 BisexualWannabe
01 Ιουλίου, 2023
??? μπρόκολο με μύδια !!!!???
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4