Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πολλα τα θετικα της κοπελας. Ευχαριστη, επικοινωνιακη, καλα Αγγλικα, υποδοχη με γοβες και σεξυ εσωρουχα, με αφησε να την γδυσω, φιλια με γλωσσα, πολυ καλη συμμετοχη στο γαμησι, πεντακαθαρη, ωρσιοτατο δωματιο στο Μοντερν Λαξουρι με το κλιματιστικο σωστα ρυθμισμενο να μην χυνω απο το μετωπο κλπ κλπ. Απο τις φωτο ΑΠΕΧΕΙ. Οι φωτο δειχνουνε μια ζουμερη γκαυλιτσα με φουσκωτα βυζακια. Αν και ηξερα απο τους προηγουμενους οτι ειναι κοντη σε συνδυασμο με την σχεδον παντελη ελλειψη καμπυλων αισθανθηκα οτι γαμουσα ανηλικο κοριτσακι παρα γυναικα. Ειμαι 1.85 και ειναι ΜΙΝΙΟΝ. Αλλα τον εφσγε τον πουτσο μου μια χαρα χωρις μα και μου και σε ολες τις στασεις και βαθεια.
Τις βαζω αριστα στις υπηρεσιες αλλα 1-2 με αριστα το 10 σαν γυναικα (εμφανιση). Γυναικαρα ΔΕΝ ειναι. Γουστα ειναι αυτα και απο φωτο και κριτικες ειχα μια προ αισθηση οτι δεν θα την εβρισκα μαζι της αλλα ειπα δεν γαμεις, η τιμη καλη, να τιμησουμε το γραφειο και να παταξουμε τον πορνοπληθωρισμο. Για τους μινιον μοντελε πετιτ κοντους αναβατες η λατρεις του παιδιστικου η κοπελα ειναι μαλλον μια χαρα. Για οσους σας πεφτει ο μαυρος με την ελειψη καμπυλων και υψους (ξεχαστε το «μουναρα ρωσσιδα ουκρανεζα εδω), μακρια….

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 27, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Letsgobrandon2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
823
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mancunian1986, monstercock greece και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού