Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 88663
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση σήμερα με την Αλεξία. Το ραντεβού κλείστηκε από χτες και επιβεβαιώθηκε το πρωί . Ήθελα καιρό να την δω αλλά είτε δεν δούλευε είτε μπορούσε πιο αργά. Είχα δει τις πολύ καλές κριτικές που έχει, μου άρεσε και το γυμνασμενο σώμα της , οπότε και την επέλεξα . Ήρθε στην ώρα της και τηρήθηκε το dress code πού είχα ζητήσει. Μπήκε μέσα ένα πολύ όμορφο κορίτσι, με ένα γαλάζιο κοντό φορεματακι . Έχει όμορφο πρόσωπο και ωραία γυμνασμενο σώμα χωρίς υπερβολές. Μου θύμισε κάτι τουρίστριες που βλέπεις στην Ακρόπολη . Πολύ καθαρή κοπέλα , ευγενική , έκανε το μπάνιο της και ήρθε να ξεκινήσουμε. Φιλάει απαλά , αλλά στην πορεία βάζει και γλώσσα . Προτιμάει ξεκάθαρα gfe καταστάσεις , κάτι που αρέσει και σε εμένα, οπότε τα φιλιά και οι αγκαλιές δίνανε και περνάνε . Κάνει πολύ ωραίο στοματικό, ορισμένες φορές και deepthroat , δεν της αρέσει να την πιέζεις . Γλύφει πολύ ωραία και τα μπαλάκια. Στην συνέχεια ακολούθησε σε ότι ήθελα πάντα σε ήρεμες καταστάσεις. Είχε διάθεση και προσπάθησε να περάσουμε και οι δύο πολύ καλά . Σαν συνολική εμπειρία ήταν καλή , όμως για να μαι ειλικρινής θεωρώ ότι με άλλες κοπέλες του γραφείου πχ Αριάνα , Γιολάντα, Τέιλορ κλπ είχα περάσει ένα Τσικ καλύτερα. Πιστεύω ότι με τον χρόνο μπορεί να βελτιωθεί και άλλο, έχει διάθεση και πρόθεση και είναι πολύ γλυκιά κοπέλα . Έφυγε στην ώρα της , χαιρετηθηκαμε με φιλί. Αν θα την έβλεπα ξανά , ίσως απλως γιατί δεν κάνει αυταρχικό και γενικά τέτοια φετίχ . Προς τιμήν της δεν κάνει κάτι που δεν της αρέσει . Είναι ειλικρινής. Θα την πρότεινα λοιπόν κυρίως για gfe καταστάσεις. Με το γραφείο μια χαρά , εύκολη και γρήγορη συννενόηση. Το δωράκι της στα 160 , ίσως μπορούσε και κάτι λιγότερο , αλλά δεν αλλάζει και κάτι τρομερό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 22, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ypotaktikos97
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
5.918
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, xxxa1a2b3c, maradona7 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού