Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάναμε ένα πολύ ωραίο role-play με την Άρτεμις, το προετοιμάσαμε από μηνύματα, ώστε να είναι κατάλληλα ντυμένη, και να ξέρει πως κα νικηθεί κλπ. Δεν μένω στις λεπτομέρειες του role-play, το έκανε πάντως πολύ αληθοφανώς. Εμφανισιακά, είναι μια ωραία ελληνίδα στα 26-27, σ'ιγουρα αρκετά πάνω από το μέσο όρο, γυρνάς να την κοιτάξεις στο δρόμο 100%, όχι όμως και ότι θα μείνεις με το στόμα ανοιχτό. Ωραία πόδια, θελκτικός κώλος, και μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση το στενό μουνάκι της. Ως μέρος του ρόλου, την έβαλα να περπατήσει στα 4 στο δωματίο, και βλέποντας την μόνο, και με τον τρόπο που το έκανε, σκλήρυνε ο πούτσος μου σε δευτερόλεπτα. Γονατιστή πίπα, υγρή, βαθειά, με το σωστό ρυθμό. Υγράνθηκε και αυτή χωρίς gel, όταν τη δαχτύλιαζα στα 4 ενώ έτρωγε τα μπατσάκια της στο κώλο και την έβαλα να μετράει. Τα έκανε όλα σχεδόν άριστα. Τόσο στις στάσεις που είχε αυτή πρωτοβουλία όσο και σε αυτές που είχα εγώ ανταποκρίθηκε σε όλους τους ρυθμούς. Για 2-3 λεπτά τη σοδόμισα άγρια στα 4 (πιο πολύ στα 50 μου δεν μπορώ). 'Εχυσα δυνατά στο τέλος όταν μου τον έπαιζε εναλλάξ με στόμα και χέρι, ίσως να τέλειωσε και αυτή όπως έπαιζε με το μουνάκι της.
Συμπερασματικά, ειδικότερα οι πενηντάρηδες θα αναζωογωνηθείτε μετά από 1 ώρα (ή και περισσότερο) με την Άρτεμις. Δεν είναι δύσκολο ούτε όμως και το πιο εύκολο να την βρείτε διαθέσιμη. Τώρα για επανάληψη, τείνω προς το ναι, σε ένα ακόμα υποτακτικό roleplay. Για τους γνώστες, αν την συγκρίνω με την πάλαι ποτέ Αφροδίτη που κάποτε δούλευαν στο ίδιο γραφείο, θα έλεγα
ότι την πλησιάζει στο 70-80%. Δυστυχώς δεύτερη Αφροδίτη δεν έχει ακομα βρεθεί...και η πρώτη ...αγνοείται...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.922
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 info@123, STAVROS6969, maradona7 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2023
αφροδίτη 2 ε; ενδιαφερον . Η 1 ακουσα περιμενει το 3ο της παιδι
23 Ιουνίου, 2023
3ο παιδί ισοβιτης..?
Την πέθανε στους κρεμπιεδες ο άλλος...
review reaction 2 Pa Luki Luk
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2