Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 141280
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έβαλα ίσως στο αν την συναντούσα, γιατί με χάλασε μια λεπτομέρεια όταν τη δαχτύλιασα, δεν αντέδρασε στα πρώτα 10/20 δευτερόλεπτα, γιατί είχε γίνει μούσκεμα και ήταν στον κόσμο (του οργασμού) της, αλλά μόλις συνήλθε σχεδόν μου την είπε και στο υπόλοιπο, αν και τήρησε τις υπηρεσίες της ήταν κάπως πιο μηχανική.
Τέλος πάντων, γενικά προτείνεται ανεπιφύλακτα, είναι μουνάρα, ξέρει να πηδιέται, δεν κωλώνει και το anal rimming της είναι εξαίσιο, σε σχέση με τις φώτο έχει πάρει λίγα κιλά στην περιφέρεια, τόσο όσο όμως, που την κάνουν πιο σέξι κατά τη γνώμη μου.
Δεν είμαι κατά της καθαριότητας με τα μαντηλάκια κλπ., αλλά ΟΚ αυτό με το δάχτυλο ήταν κάπως...στην αρχή δεν δεχόταν ούτε άγγιγμα στην κλειτορίδα, αλλά σιγά σιγά αφέθηκε, εκστασιάστηκε, οπότε και λίγο δαχτυλάκι φαινόταν ΟΚ, αλλά κάπως φρίκαρε...
Στο μετά πάντως συνήλθε, οπότε ΟΚ. Αρκεί να το ξέρει κάποιος.
Φυσικό στήθος, στα 4 ποιήμα, μουγκρητά και βλέμμα άπαιχτα...πίπα και στράγγιγμα πολύ καλά...Εκμεταλλευτείτε την...ή μάλλον συνεχίστε να το κάνετε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.922
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, STAVROS6969, maradona7 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2023
Ναι η Diva είναι κορυφαία το ραντεβού μαζί της είναι απόλυτη σεξουαλικη εμπειρία θα την ξαναδώ άμεσα για συνέλθω από το κόλλημα που έφαγα από την Bianca
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1