Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 215199
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Βανέσα είναι ο ορισμός του πρόθυμου πιπινακίου να σε εξυπηρετήσει. Είναι πολλή δροσερή και ευχάριστη στην επικοινωνία. Όσο δηλώνει στην ηλικία, δηλ 22 ετών. Εβαλα παραπληνητικές οι φώτο λίγο γιατί έχει βάψει τα μαλλιά της μαύρα και έχει πάρει λίγα κιλάκια. Σίγουρα, έχει κάποια περιττά κιλά, αλλά εμένα μου αρέσει. Όπως λέει το ρητό: The beauty is in the eye of the beholder. Αν μόνο με μοντελέ κορμί καυλώνετε, τότε προσπεράστε. Το πρόσωπο πολύ γλυκό και έχει μελί μάτια. Πρασινοκαστανά. Θα βάλει καινούργιες φώτο μου είπε. Εχει και κάποια τατουάζ, τα οποία βρίσκω καυλωτικά. Μεγάλα βυζιά.

Η συνεδρία ήταν για 1,5 ώρα και περιλάμβανε στοματικό από την πλευρά μου προς το αιδοίο της, το οποίο ήταν καθαρότατο. Το απόλαυσε. Μετά μου έκανε ελεύθερο στοματικό και βαθύ στοματικό. Ακουγε πικάντικα σχόλια από εμένα, αλλά δεν έκανε ρελάνς. Πάντως δεν την ενοχλούνε. Δίνει άπλετα και βαθιά φιλιά.

Κάναμε 2 στάσεις. Εκείνη από πάνω και πισωκολλητό. Η καύλα ήταν έντονη από την πλευρά μου και λίγο πριν τελειώσω της ζήτησα να τα πάρει στο στόμα και το έκανε παίρνοντας όλο το φορτίο στο στοματάκι της, το οποίο το έφτυσε στο μπάνιο.

Η εμπειρία ήταν άκρως απολαυστική και θα την επαναλάβω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 19, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
876
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, anthotypos, maradona7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού