Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 165592
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κόστος: 150 εὐρώ γιά τὴ Ζέτα + 20 γιά τὸ δωμάτιο 170 στὸν Πρίαμο Παγκρατίου.

Ἐμφάνιση. Τὴν ἀδικεῖ ὁ φακός. Τὸ σῶμα της βάζει κάτω τὶς περισσότερες εἰκοσάρες. Φαίνεται λίγο πιό γεμάτη ἀπ’ὅ,τι εἶναι στὴν πραγματικότητα μόνον καί μόνο ἐπειδή εἶναι κοντή. Ὁ φακός εἶναι ποὺ τὴν παραμορφώνει. Πρόσωπο: Δείχνει λίγο πάνω ἀπ’τὰ 40. Πολύ ὡραῖα γατήσια, διαβολικά μάτια. Θά μποροῦσαν νά φιρουράρουν σέ διαφημίσεις γιά eyeliner ἤ σέ ἐξώφυλλα πορνοταινῶν. Τρομερή μύτη σάν ἀρχαίου ἑλληνικοῦ ἀγάλματος. Πολύ ὡραῖο χαμόγελο ποὺ ὅμως ὦρες-ὦρες δημιουργεῖ - τουλάχιστον ὅπως τὸ ἀντιλήφθηκα ἐγώ - μιά μικρή αἴσθηση ἀσυμμετρίας μὲ τὸ ὑπόλοιπο πρόσωπο.Ὅσοι λένε ὅτι ἔχει φάει τὰ ψωμιά της, εἶναι ἥ πολύ νέοι ποὺ βρίσκουν ὅσους εἶναι ἄνω τῶν 30-35 γεροξεκούτηδες γιά τὰ μπάζα ἤ πολύ ἁπλά δέν βλέπουν τὴ μύτη τους! Φωνή: ὡραῖα καί μπάσα γιά τὰ δικά μου γοῦστα. Καταλαβαίνω ἐδῶ πάντως γιατί σέ κάποιους δέν ἀρέσει ὡς πολύ ἀντρική. Ἦρθε ντυμένη ὅπως ζήτησα μὲ τὸ φόρεμα ἀπ’τό προφίλ της καί ἕνα σακάκι ἀπό πάνω. Πραγματικά σάν ἐπιχειρηματίας ἤ δικηγόρος, γιατρός κλπ. Ἔφτασε 5 λεπτά νωρίτερα: 18:55.

Ὑπηρεσίες: “OOH, LALA!!” Ὅπως θά’λεγαν καί οἱ Γάλλοι. Περπατημένη γυναίκα. Μπαίνει μέσα καί γλωσσόφιλα κατ΄εὐθεῖαν. Πρώτη ἐρώτηση: «Δέν ἔχουμε ξανασυναντηθῆ, ἔτσι;» «Ὄχι». Ρίχνει μιά ματιά τριγύρω. Παίρνει τὸ τηλεκοντρόλ καί βάζει τὴν τηλεόραση στὸ κανάλι τοῦ Πρίαμου γιά μουσική. Ἤξερε τὰ νούμερα τῶν καναλιῶν ἀπ’ἔξω καί ἀνακατωτά! Χαμόγελο με γλώσσα Ἐγώ ἰδέα δέν ἔχω: ὅταν πάω ἐκεῖ ἀσχολοῦμαι μὲ τὸ γαμήσι! Ματάκι Βάζει τὸ κινητό στὸ κομοδίνο Λίγο social, μεταξύ ἄλλων μέ ρώτησε ποιές φωτογραφίες μ’ἄρεσαν, ἐγώ εἶπα τοῦ μπάνιου ὅμως δέν τό’πιασα στὴν ἀρχή τὸ γιατί. Ἀμοιβαῖα χουφτώματα, γλωσσόφιλα, φιλιά στὸν λαιμό καί στά ἀφτιά μέ ψιλοδιαλείμματα γιά λίγες φρασοῦλες. Στήσιμο στὸν καθρέφτη. Αὐτή τὸν κοιτοῦσε καί ἐγώ ἀπό πίσω, ἀλληλοχουφτωνόμασταν καί χαμουρευόμασταν. Ἔπαιξε μὲ τὴν πούτσα μου. Μετά γύρισε καί συνεχίσαμε στὸ ἴδιο μοτίβο, κατέβηκε γιά πίπα καί μέ κοιτοῦσε μονίμως στὰ μάτια. Σηκώθηκε καί συνεχίσαμε στὸ ἴδιο μοτίβο μπρός ἀπ’τὸ κρεβάτι. Γδύθηκε καί μιά ἀπ’τὰ ἴδια. Τότε πρότεινε νά πᾶμε στό μπάνιο γιά νά κάνη ὁ ἕνας στὸν ἄλλο αἰσθησιακό ἀφρόλουτρο καί τριψίματα καί χαμουρέματα καί νά μοῦ κάνη μιά πίπα κοιτάζοντάς με πάντα στὰ μάτια. Ἀκόμη δέ συνειδητοποίησα παρά μόνο μετά τὸ ραντεβού τὴ σχέση ἀνάμεσα στὶς φωτογραφίες καί ἀφρόλουτρο: εἶχα ξεχασθῆ. Βγήκαμε καί πἠγαμε στὸ κρεβάτι. Μέ ξαπλώνει, μοῦ δίνει γλωσσόφιλα, μοῦ γλείφει τὸ κορμί καί συνεχίζει τὴν πίπα καί τὸ στοματικό σέ ὅλη τὴν γύρω περιοχή χρησιμοποιώντας χέρια, δάκτυλα, τά πάντα καί παντοῦ. Μέ κοίταζε κατάματα συνέχεια. Ἔτσι διαβάζει καί τὶς ἀντιδράσεις τοῦ παρτενέρ καί προσαρμόζεται. Μέ κατεβάζει πιό χαμηλά στὸ κρεβάτι καί αὐτή ἀπ’ἔξω. Μοῦ λέει ἐπειδή εἶναι ἡ πρώτη μας φορά μαζί θά’μαι ἡ γκέισά σου καί θά σέ περιποιηθῶ ἐγώ. Συνεχίζει τὸ ἴδιο τροπάρι μὲ τὸ στοματικό. Σέ κάποια φάση βγάζει καί κρέμα καί δονητή ἀπ’τὴν τσάντα της γιά νά γίνη πιό κίνκυ τὸ στοματικό. Πρίν νά τά χρησιμοποιήση, σηκώνομαι καθιστός στὸ κρεβάτι καί τὴ χουφτώνω ἐνῶ μοῦ χόρευε μποστά μου. Κάθεται πάνω μου μὲ τὴν πούτσα μου άνάμεσα στὰ πόδια της. Τριβόταν πάνω μου ἐνῶ ἀπέναντι, στὸν καθρέφτη, αὐτή φαινόταν σὰν τραβεστί καί ἐγώ ἀπό πίσω της σάν εὐνουχισμένος! ΠΟΛΥ ΚΙΝΚΥ! ΞΑΝΑ στοματικό μέ χρήση κρέμας πάνω στὰ γεννητικά μου καί δονητή στὰ δικά της. Μέ κοιτοῦσε κατάματα συνέχεια!

Σέ ἕνα σημεῖο λέει ὅτι πρέπει νά’χη περάσει ἡ μιά ὥρα, Κοιτάζει τὴν ὥρα στὸ κινητό. Πρέπει νά’χη ρολόι στὸν ἐγκέφαλό της γιατί λέει, δέν ἔχουμε πολύ χρόνο, θά σέ κάνω νά χύσης στὸ πρόσωπό μου, ὄχι στὸ μουνί μου γιατί εἶμαι μέν ὑγρή ἀλλά ὄχι άρκετά καί θέλουμε περισσότερο χρόνο. Μέ ἔπεισε ἀφοῦ ἔφερα κάποιες ἀντιρρήσεις. Συνέχισε τὸ στοματικό καί ὕστερα ἀπό ἀρκετή προσπάθεια μερικῶν λεπτῶν, ἔχυσα ἐκρηκτικά στὸ πρόσωπό της καί στὴ γλῶσσα της τὰ ὁποῖα κουνοῦσε δεξιά-ἀριστερά γιά νά πάη ὁ χυμός παντοῦ. Ξέρει πῶς νά κάνη στοματικό ἔτσι ὥστε νά’σαι μονίμως ἕτοιμος νά χύσης ἀλλά νά μή χύνης παρά μόνον ὅταν θέλη αὐτή.

Πῆγε στὸ μπάνιο, βγαίνει, ἀρχίζει νά ἑτοιμάζεται καί τότε τὴν παίρνει ὁ ὁδηγός -πρέπει νά ἦταν λίγο πρίν τὶς 20:00 γιατί ὅταν ἔκανα ντούς ἀφοῦ ἐφυγε ἦταν 20:07- . Ντύθηκε ἀκόμη πιό γρήγορα ἐνῶ λέγαμε διάφορα. Πολύ ὡραῖο ἄτομο μέ ὡραῖες προσγειωμένες ἀπόψεις. Τὰ λεφτά τὰ πῆρε τελευταῖα στιγμή κυριολεκτικά καί μή χρεώνοντάς με ἔξτρα ( 20 εὐρώ ) τὸ χύσιμο στὸ πρόσωπο ἐπειδή ἦταν ἡ 1η φορά μαζί.

Ἐξαιρετική γυναῖκα σέ ὅλα τὰ ἐπίπεδα σέ πολύ καλή τιμή. Μπορεῖ νά σταθῆ παντοῦ καθώς ξέρει νά διαβάζη καταστάσεις καί νά προσαρμόζεται ἀνάλογα μέχρι κεραίας σέ ὅλες τίς περιπτώσεις καί μέ ὅλους τοὺς παρτενέρ ἐντός καί ἐκτός κρεβατιοῦ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
24.441
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 deus69, Johnny Red2, eridon1877 και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2023
Ρε συ πότε την είδες; Έχω προσπαθήσει επανειλημμένως να την πετύχω αλλά το γραφείο μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμη.
review reaction 3 hornyasfuck
13 Ιουνίου, 2023
Αξιος παντα τετοια
review reaction 2 hornyasfuck
13 Ιουνίου, 2023
@linear Ὅπως γράφω καί στὴν κριτική μου, χθές. Τὴν ἔκλεισα μέ μερικά μηνυματάκια ποὺ ἀντήλλαξα μὲ τὸ γραφεῖο μεταξύ 13:03 καί 13:17
review reaction 1 linear
13 Ιουνίου, 2023
Έφαγες καλά αφενός και αφετέρου χτύπησες τους πιπινολατρες...ευ γέ!
review reaction 3 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4