Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση πριν από καιρό στο κέντρο σε δικό της χορό, σε σχέση με αυτά που είχα διαβάσει εδώ δεν είδα διάφορες μια χαρά όπως τα γράφετε με τα + Και τα - . Μπαίνω λοιπόν στο δωμάτιο και τσουπ γυρίζω πίσω στα 90s ένα μικρό κρεβάτι μεταλλικό κασετόφωνο να παίζει goa trance στον τοίχο διάφορα από Goa χαμηλός φωτισμός σαν να μπήκα σε κάποιο παλιό παιδικό δωμάτιο από παιδική ηλικία που γαμιωμασταν σαν τα κουνέλια πιτσιρικάδες. Πολύ,vintage η φάση. Όλα καλά βγάζω ρούχα ξαπλώνω έρχεται από πάνω μου βαζει λαδάκι ξεκινάει μασαζακι χαλαρώνω και ταυτόχρονα καυλονω νιώθοντας τις Βιζαρες τις να τις τρίβει επάνω στην πλάτη μου,μετά από λίγο γυρίζω κ χωρίς να το καταλάβω τσουπ έπεσε με λύσσα πάνω στο κατάρτι μου ,ανεβαίνει πιο πάνω κ γλύφω τις όμορφες Βιζαρες τις δίχως αύριο από τα πιο ωραία φτιαγμένα, αλλαγή ιεραποστολικό και caw όπου ήρθε το τέλος με πολύ ωραία αίσθηση και διάθεση. Η θεία ελβιρα πάρα τα χρόνια τις την ιδρώνει τον φανέλα. Και σε σχέση με άλλες μιλφ είναι ένα σκαλί επάνω για εμένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
50€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Petros2004
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
375
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, SEXTYPHOON, Quarantaris και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2023
Το τηλέφωνο της θέλουμε παίχτη....εάν είναι δυνατόν κ εύκολο.... ευχαριστώ πολύ
14 Ιουνίου, 2023
Είναι όπως τις φώτο στο προφίλ εδώ ή καμία σχέση;
16 Ιουνίου, 2023
Έχετε μήνυμα και οι δύο συναγωνιστές.
Την Καλημέρα μου.
10 Ιουλίου, 2023
Καλημέρα φίλε, μπορώ να έχω το τηλ της Ελβίρας? Έχω βρεθεί μαζί της πριν αρκετά χρόνια αλλά από τότε άλλαξε κινητό και χάσαμε επαφή. Ευχαριστώ!
30 Ιουλίου, 2023
καλησπέρα, μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο;
03 Αυγούστου, 2023
Καλησπέρα το τηλ της;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6