Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντηση με την Αννα πριν λιγο καιρο. Ευκολη συνεννοηση μεσω μηνυματων και κλεισιμο ραντεβου για την ιδια μερα μεσημερακι. Ευγενεστατη στο τηλεφωνο, οταν της ειπα οτι εφτασα νωριτερα με ρωτησε αν θελω να ερθει στο δωματιο γιατι ειχε φτασει και εκεινη νωριτερα. Οταν εφτασε καπως ξενερωσα. Ειχα στο μυαλο μου οτι ειναι μεγαλη αλλα αντικρυσα μια κυρια που πιο πολυ εφερνε στην θεια μου απο το χωριο παρα σε call girl. Παρα την αρχικη ξενερα η ευγενεια της και ο τροπος της με επανεφεραν καπως.  Μπηκε για ντουζακι και περιμενα στο κρεβατι. Ερχεται ξαπλωνει και στα χουφτωματα αντιλαμβανομαι οτι τα ποδια της δεν ηταν καλα ξυρισμενα. Μεγαλο φαουλ για μενα, αλλα για να μην κλαψω τελειως τα  80 ειπα να το αγνοησω οσο μπορω και να συνεχισω οσο με παει. Καμια πρωτοβουλια απο μερους της αλλα δε λεει και οχι σε τιποτα. Δε με χαλαει να ειναι υποτακτικη η γυναικα αλλα εδω μιλαμε για τελειως αβουλη, σε σημειο αμηχανιας. τεσπα την βαζω να γλυψει οτι γλυφεται μπας και καυλωσω αλλα και παλι στην πιπα εβαζε φουλ δοντι σε σημειο να ποναω. ισως η χειροτερη πιπα στη ζωη μου. Γαμησα μονο κωλο (ο κυριος λογος που την πηρα ) οπου ενταξει το ευχαριστηθηκα αλλα για μενα δεν αρκει. Εκανα μπανιο και την εδιωξα ευγενικα καθως προτιμουσα να κατσω τα υπολοιπα 35 λεπτα μονος μου να δω ματσακι παρα να την ξαναγαμησω.  Συμπερασματικα, πολυ καλη κυρια και ευγενικη, αλλα εμενα δε με επεισε οτι κανει γι'αυτη τη δουλεια, αν και την κανει χρονια τωρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 21, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Doctor What
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
314
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostakis27, Milfomaniac, FIDEL Sk και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού