Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 53 10
Call-Girls 152682
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνευρεσις με την εν λογω κορασιδα. Μετα απο πολυ καιρο ειπα να ξαναδοκιμασω κατι αδοκιμαστο. Ειχα ακουσει καλες κριτικες αλλα κατι δεν μου καθοταν καλα απ τις φωτογραφιες ειδικα το προσωπο, κατι σαν να αντροφερνε οποτε μπηκαν ψυλλοι στα αυτια μου. Ειναι οπως οι φωτογραφιες ακριβως, δεν εχουν την παραμικρη επεξεργασια, ειναι ψηλη για γυναικα, κατω του 1,80, με καλλιγραμο σωμα και φακιδες οπως στις φωτο γιατι ειναι κοκκινομαλλα στο οριτζιναλ της. Φυσικα στο προσωπο ηταν μακιγιαρισμενη, γενικα απο κοντα ειναι καλυτερη. Ευκολη συννενοηση και φτανω στο εν λογω οικημα τυπου airbnb, απ αυτα τα καινουρια σε στυλ μικρο χοτελ. Υποδοχη με χαμογελο και αψογη συμπεριφορα με πολυ καλα αγγλικα, φαινεται οτι εχει γραψει χιλιομετρα στο σπορ. Ζητησε λεφτα μπροστα πραγμα που με χαλαει αλλα φουλ ευγενικα οποτε εδωσα τοπο στην οργη. 33 χρονων μου ειπε, ας πουμε οτι το δεχομαστε, λιγο με νοιαζει κιολας, με μπλε ματια που μαλλον ειχε φακους, μελαχροινη με αρκετα μακρυ μαλλι, στηθος 2αρι φτιαγμενο αλλα με πολυ καλη επεμβαση, δεν ειναι πετρα να σιχαινεσαι να πιασεις αλλα αρκετα μαλακο με τις ουλες πλεον να φαινονται ελαχιστα και ρωγα μικρη αλλα πεταχτη και αν την ρουφηξεις πεταγεται κι αλλο. Ποδαρες και τελεια μπουτια με μικρο μουνακι σαν σχισμη και ο κωλος καλοσχηματισμενος πεταχτος αλλα αρκετα μαλακος στην αφη. Εμενα δεν με χαλασε προσωπικα, πρεπει να τον ανοιξεις για να δεις κωλοτρυπιδα την οποια μου εδωσε ανευ αντιρρησεων. Στον αγωνα δεν αρνηθηκε τιποτα, δεν δεχεται και πολλη αγριαδα οταν δοκιμασα κατι χαστουκια και ρουφηγματα σε βυζια, σε κωλο αφηνει δυνατες. Λογω υψους ειναι βαρια δεν μπορουσαν να γινουν σταστεις στο ορθιο και στο απο πανω και reverse cow girl το εχει μεν αλλα το βαρος δεν επιτρεπει γρηγορα σφυροκοπηματα, στα 4, ιεραποστολικο και πλαγιο ολα οκ. Την ξεπαστωσα χωρις να με νοιαζει η ωρα με την πρωτη γυρα να τελειωνει στο 40λεπτο. Μπανακι και λιγο σοσιαλ και οταν παμε για 2η γυρα μου λεει 5 λεπτα μενουν. Εκει καταλαβα οτι ειναι αυστηρη με την ωρα σαν επαγγελματιας. Ενταξει δεν χαλαστηκα με αυτο ας προσεχα κι εγω με το time management αλλα τα 250 για μια ωρα ετσουξαν με το παραπανω. Το ευχαριστηθηκα μεν αλλα δεν ειναι το μπατζετ μου για τοσα. Δευτερη φορα δυσκολα. Υγιαινετε ρε !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.972
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Ride or Die, John_282 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2023
250€ για μία 40άρα;;; ε όχι ρε φίλε
review reaction 1 T-DRIVER1, gianevan
05 Ιουνίου, 2023
Φίλε δεν νομίζω να συνάντησες την εν λόγω κυρία. Η Βανέσσα έχει σταματήσει εδώ και πολύ καιρό. Εκτός κι αν έχουμε καμ μπάκ..... Εάν ναι, πλήηηηηζ το τηλέφωνό της.
05 Ιουνίου, 2023
Καλησπέρα, 250 μου φαίνονται εξωφρενικά οταν το 2011 ειχα δώσει 150. Είχα περάσει καλά και την ειχα ξαναπάρει μετά απο ενα διάστημα. Μου κάνει εντύπωση που ακόμα υπάρχει και εχει ανεβασει και την ταρίφα
05 Ιουνίου, 2023
Ακόμη παίζει μπάλα αυτή;; 35άρα ήταν πριν 10 χρόνια..
05 Ιουνίου, 2023
απο το 2016 έως το 2023 είναι ακόμα 33 ετών !!!!! πάντως απο υπηρεσίες ήταν αστέρι
05 Ιουνίου, 2023
Ρε το Βανεσάκι είναι ακόμα στη δουλειά; Από το 9 την παίρναμε ...
review reaction 1 old boy
05 Ιουνίου, 2023
Πάμε από τα καλά, από όσο θυμάμαι εδώ και 10+ χρόνια. Η γυναίκα είναι νυμφομανής, το ζει το σεξ, της αρέσει σε βαθμό που αν δεν έχει άλλο ραντεβού καπάκι σε κρατάει κι άλλο μετά την ώρα αν αντέχεις.
Στα λιγότερο καλά τώρα 1.80 δεν είναι με τίποτα εκτός αν μιλάμε ανεβασμένη σε 15ποντα γιατί περί το 1,65- είναι. Ακόμα περισσότερο δεν μπορεί να είναι 33 διότι βιζιτάρει στη χώρα μας από το 2007 με το τότε γραφείο του Μισέλ ως Κάτια κι είχε όντως τότε τελειώσει Πανεπιστήμιο.
Για την τιμή ο.κ. ότι θέλει καθεμιά ζητάει κι όποιος θέλει να δίνει αλλά το 2009-2010 που ήταν στις δόξες της (και γύρω στα 30+) ζητούσε 150 την ώρα και μετά έκανε και inclall στο "Άρεως" στην Αλεξάνδρας με 120.
Οπότε μιλάμε για μια καλοκρατημένη ενδεχομένως 45άρα με πολύ όρεξη για σεξ! Δεν είναι κακή επιλογή στα 120, στα 250 ούτε συζήτηση από εμένα.
review reaction 1 T-DRIVER1, ΦΑΚΙΡΗΣ
06 Ιουνίου, 2023
Τελευταία φορά την είχα δει το καλοκαίρι του 2012, περίοδος χοντρών Μνημονίων, με Σ (Φ)ΥΡΙΖΑ να ανεβαίνει συνέχεια.
Είχα περάσει εξαιρετικά, από τα πιο γαμάτα σκληρά πρωκτικα εβερ!
Τότε ήταν σίγουρα 30+, οπότε σήμερα κάντε τον υπολογισμό μόνοι σας.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8