Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Call-Girls 30299
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο καιρό μου εκανε κλικ κοπελα. Ειναι μια φυσικά ομορφη κοπελα με καθαρο προσωπο πολυ ωραιο σωμα και θεληση να τιμήσει τον παρτενερ της με το κορμι της.

Ηρθε στην ωρα της και που ανοιξα την πορτα με κερδισε με ενα φωτεινό χαμόγελο. Την πιάνω απο την μεση και σιγα σιγα τ χερι μου κατεβαινει στον πολυ ωραιο κολο της. Το τι εγινε ηταν το κατι αλλο. Φιλομασταν και ο ενας προσπαθουσε να γδύσει τον αλλο. Μολις την εγδυσα την αρχίζω ενα γλυψιμο στο υπεροχο μουνί της, και εκείνη αφέθηκε παίζοντας με τις ρόγες της. Μετα απο μερικά λεπτα της ωρας σταματαω και φέρνω τον μικρό στο στόμα της. Ειχα γίνει τουρμπο, αρχιζει μια αρκετα καλή πιπα, και της λέω οτι ήθελα να μπω μέσα της. Σηκώνεται απ το κρεβατι, ψαχνει την τσαντα της βγαζει ενα προφυλακτικό μου το φορα και με καβαλά. Χτυπιεται στον πουτσο μου με τοση δυναμη, που κάπου με ενόχλησε. Την σταματω και την γυριζω ιεραποστολικα, τυλίγει τα μακρυά της πόδια στην μέση μου και εγω με βαθιες κινήσεις την κάνω να μου γλυφει το αυτί και τον λαιμό. Που να αντεξω ο κακομοίρης. Παρέδωσα. Στο social, αν και είναι γλυκια και μορφωμένη, το γεγονός οτι τα Αγγλικα της δεν είναι καλά δημιουργεί δυσκολίες. Οι δυσκολιες αυτές επ ουδενί δεν αλλάζουν την συνολική εικόνα ενος πολύ πετυχημένου ραντεβου. Gracias.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.854
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, hornyasfuck, Yatoputso και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού