Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 5 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 22231
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα πολύ καιρό να πάρω εσκορτ και αυτή την είχα βάλει στο μάτι. Φρικαρισμενος στέλνω μήνυμα στο γραφείο και με πολύ εύκολη συνενόηση κλείνω ραντεβού για 1.50 ώρα συν CIM.
Η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα της. Έχει παραπάνω κιλά αποτι στις φωτογραφίες αλλά εμένα δεν με πείραξε γιατί γουστάρω πιο νταρντανες. Σε καμία περίπτωση δεν τη λες χοντρή η τσαμπι.
Λίγη κουβέντα και ξεκινάμε φιλιά. Πάμε στα ενδότερα με γδυνει και αρχίζει η φάση πάνω κάτω 50 λεπτά πρέπει να κρατησε.
Γενικά κάνει ότι της πεις αλλά δεν παίρνει πρωτοβουλίες κάτι που εμένα μαρέσει να κάνει η γκόμενα αλλά για τύπους που θέλουν να έχουν πιο "κυρίαρχο" ρόλο είναι μια χαρά .
Αφού την εγλειψα και έκανε σκουιρτ μου πήρε μια πίπα και έχυσα στο στόμα της και δεν σταματαγε να τον ρουφαει.
Πίπα πολύ καλή και φουλ περιποίηση. Κάτσαμε μετά λίγο στο κρεβάτι μας έμενε κάνα 30λεπτο λέγαμε περί ανέμων και υδάτων. Γενικά είναι κουλ τυπακι και μιλάει παρά πολύ καλά αγγλικά. Θα την ξαναεπαιρνα για ένα χαλαρό γαμησακι και άνετα θα την έκανα στάνταρακι γιατί είναι χαλαρή και είχαμε μια χημεία.
Τώρα βέβαια αν θέλω pse σκηνικά που για μένα εσκορτ παίρνεις μόνο για pse θα έπαιρνα άλλη κοπελα.
Αυτά αν έχετε καμία ερώτηση στείλτε dm.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 25, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
352
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, Bartender 74, Score73 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού