Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Call-Girls 35057
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0

Η κοπέλα ειναι αυτη των φωτο κατα 99,9%..Οπως γραφτηκε, εχει θλιμμενο προσπωπο...στυλ κρυο
Δεν πολυγουσταρει τη δουλεια(δεκτό βεβαια αυτο).Οπως ειδαμε,αλλάζει γραφεια..παει και ερχεται σε θεσσσαλονικη Αθηνα επαρχια χωρις να στεριωνει(τυχαιο?)

Σερβις μετα βιας περναει(αν την φτανει κιολας) τη βαση.Αταεχνη ρηχη πιπα και στησιματα.
Οπως εγραψα σε σχολιο,μου φαγε 10 ευρω που ειχαμε συμφωνησει να τα χαλασει και να ταφησει στη ρεσεψιον φευγοντας.Τελικά τα πηρε και εφυγε.
Επίσης,εδω γελάμε,μου ζητησε 500 ευρω για το εξτρα DEEPTHROAT..ΝΑΙ 500 ευρω.Πεντακοσια ΟΛΟΓΡΑΦΩΣ για να μην γινει κανενα μπερδεμα.
Δεν με νοιαζουν τα ανωτερω τα οικονομικά δηλαδη,δεν διαμορφωσαν αυτα τη γνωμη μου δηλαδη,ουτε επειδη δεν αφησε τα ρεστα γραφω αρνητικα,καμια σχεση...(αν και ειναι απαραδεκτο εννοειται)
Απλά το σερβις και το attitude ειναι ψυχρό και απομακρο και κατω του μετριου.

Αυτα που εγραψαν καποιοι,με το που αλλαξε γραφειο,ειναι ζητημα...50 ευρου!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
gnnakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
12.476
Πόντοι:
18.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, livaja , mancunian1986 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2023
Αξίζει μόνο στη θέση doggy καθότι έχει ωραία κωλομέρια.
Τώρα, για να είμαστε ειλικρινείς, αν το γραφείο κάνει ορισμένες φορές έκπτωση δεν είναι κατακριτέο αλλά παράδειγμα προς μίμηση και για τα υπόλοιπα γραφεία χωρίς όμως να θεοποιούμε μέτριες περιπτώσεις όπως η συγκεκριμένη.
Και εγώ την ίδια εμπειρία είχα με σένα χωρίς όμως να θέλω να θείξω έτερο συναγωνιστή.
Η συγκεκριμένη έχει δυνατότητες αλλά για κάποιο ανεξήγητο λόγο βγάζει χειρότερο εαυτό από αυτό που εύκολα θα μπορούσε να παρουσιάσει στον πελάτη.
review reaction 1 andronikos3, Iso14, gnnakos και 2 άλλα μέλη
02 Ιουνίου, 2023
Απαξιώ!!
Απαξιώ αυτές που ενώ δεν γουστάρουν την δουλειά αλλά μένουν στον χώρο για αρπαχτές.
Αυτές που σκέφτονται 2 την ημέρα 140ε στη τσέπη.
Αυτές που θα γαμηθούν πατόκορφα με στελέχοι των γραφείων για να παραμείνουν στο γραφείο
και μετά θα ζητήσουν 300/500/1000ε για κάτι που δεν κοστίζει ούτε 20ε.
Απαξιώ τα γραφεία που δεν θέλουν στην τελική να το βλέπουν σαν σοβαρή επιχείρηση.
Συμβαίνει μόνο Ελλάδα?
Σε αυτό τον βαθμό μάλλον ναι.
review reaction 1 Johnstef, andronikos3, Καβαλαρης!!! και 4 άλλα μέλη
02 Ιουνίου, 2023
τον τζινακο ν ακουτε...ξερει...μην πατε .....ασε να πηγαινουμε εμεις
02 Ιουνίου, 2023
500 ευρω για deepthroat???
500 χλέπες θέλει
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4