Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 44 10
Call-Girls 142971
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γειά σας συναγωνιστές,
Συνάντησα την Λουντμίλα σε ξενοδοχείο του κέντρο σε ημερομηνία ενδεικτική.
Συμπεριφορά γραφείου για άλλη μια φορά άψογη με εύκολο κλείσιμο του ραντεβού και άψογη συνεννόηση.

Να τονίσω πως δεν μπορώ να βάλω τους βαθμούς που αξίζει το κορίτσι λόγω των περιορισμών του φόρουμ. Η κανονική μου βαθμολογία θα ήταν
Εμφάνιση (πρόσωπο) 9
Εμφάνιση (σώμα) 8
Γενική συμπεριφορά 10
Επικοινωνία 9
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 10
Σχέση αξίας/κόστους 9

Μπαίνοντας στο δωμάτιο ήμασταν και οι 2 λίγο μαγκωμένοι μέχρι να πάρουμε μπρος.
Το κορίτσι για τα δικά μου γούστα έχει ένα πολύ όμορφο πρόσωπο, πρόσχαρο, γλυκό και καυλωτικό πολύ.
Σωματικά είναι χυμώδεις (όχι παχουλή για κανένα λόγο) με πολύ ωραίο δέρμα και άρωμα. Μοσχομύριζε απ'την κορυφή ως τα νύχια. Πολύ ωραίο φυσικό στήθος.
Στα του αγώνα, πολύ καλή πίπα με ωραίο ρυθμό. Ο πρώτος γύρος τελείωσε στν κοιλίτσα μετά τα παιχνίδια τα χάδια και την πίπα γιατί δεν κρατήθηκα να μπω με τον πύραυλο που λέγεται Λουντμίλα.
Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε πάλι με πολλά χάδια, φιλια και μια πολύ ωραία πίπα και συνεχίστηκε μπαίνοντας στο πανέμορφο μοσχομυριστό (με piercing) μουνάκι της αφού την περιποιήθηκα αρκετά γλύφοντας την στο υπέροχο μουνάκι και σε όλη την γύρω περιοχή για αρκετή ώρα και κάναμε και 69.
Μετά απο 3 στάσεις μου πήρε άλλη μια υπέροχη πίπα με γλύψιμο σε όλη την γύρω περιοχή και με τελείωσε εύκολα.

Εν κατά κλείδι μιλάμε για ένα πολύ γλυκό κορίτσι που έδειχνε να περνάει καλά και αυτό και να με συμπάθησε. Αυτό το λέω για τα άπειρα φιλιά και χάδια που δώσαμε μετά το τέλος(καθώς έμεινε χρόνος και μου έλεγε μείνε έχεις χρόνο) .

Όπως καταλάβατε όλα άψογα. Ο κορίτσαρος συστίνεται ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
327
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, elpotero και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού