Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απλά υπέροχη. Το κορίτσι πολύ καλύτερο από τις φωτογραφίες. Σώμα λαμπάδα, μάτια θεικά . Λίγο μόνο τα πειραγμένα χείλη που δεν είναι του γούστου μου, αλλά και έτσι φιλούσε υπέροχα, όλο πάθος. Μπορεί να είναι μόνο 25 αλλά έχει ταξιδέψει και έχει εμπειρίες πολλές. Οπότε επικοινωνία που είναι το σημαντικότερο απλά άριστη. Ενώ την έκλεισα μόνο για μια ώρα, δεν μπορούσα παρά να ζητήσω παράταση που ευτυχώς μου δόθηκε. Στο σεξ επίσης τα σπάει. Με τα τακούνια ένα υπέροχο πλάσμα, της ζήτησα να μην τα βγάλει μέχρι που τα έβγαλα ο ίδιος. Αμέσως επιδόθηκε σε πίπα με έμενα όρθιο κι αυτή στα γόνατα. Την έγλειψα δύο φορές πριν το σεξ και δεν έχω γευτεί πιο γευστικό μουνάκι που να σπαρταρά έτσι. 2 γύροι με εκείνη από πάνω για αρχή κάθε φορά και την πρώτη τελείωμα στα 4 ενώ την δεύτερη ιεραποστολικό. Τα υπόλοιπα δεν περιγράφονται. Κρατήστε ότι είναι τόσο καλό άτομο που μπορεί να ανταποκριθεί επάξια και στον πιο απαιτητικό στο σεξ και στο social. Εγώ απλά ο τυχερός που πέρασα 2 ώρες μαζί της που δε συγκρίνονται με τίποτα. Σ' ευχαριστώ κούκλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 25, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
1.372
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Yatoputso, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού