Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
καλησπέρα συνάδελφοι.. μολισ βρήκα χρονο να γράψω για την κοπελιά μια και η συνάντηση εγινε την περασμένη εβδομάδα.
Το γραφείο συνεχίζει να μας δουλεύει και να ανεβάζει παλιές φωτο των κοριτσιών του η πολυ επεξεργασμένες .. που απέχουν πολυ απο την πραγματικότητα. Την εχω πατήσει τουλάχιστον 3-4 φορες ετσι με το golden αλλά βελτίωση δεν βλέπω καμία.
Στην κοπέλα τωρα.. κατ αρχην ειναι πολυ ευγενική με εξαιρετική συμπεριφορά, και καταβάλει προσπάθεια να σε ευχαριστήσει, τα αγγλικά της δε... είναι μηδενικά!!
Εμφανισιακά είναι παρα πολυ πολυ μέτρια, με το κυριότερο αρνητικο της τα πολυ χάλια δόντια που κάνουν το φιλι ανάμνηση, το δέρμα της ειναι περίεργο και το σωμα της πλαδαρο μια και η ηλικία της δικη μου εκτίμηση είναι πάνω από 33!!!!!! ( το γραφείο γράφει 28)
Στο κρεββάτι πιπα ρηχή.. γλυψιμο αρχιδια με την ακρη της γλώσσας.. και τίποτα άλλο.
κοκκινο για εμένα και χάσιμο χρημάτων.. και καλα βολια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, mancunian1986, hornyasfuck και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2023
Το πρόβλημα με τις μεγαλοκοπέλες που έρχονται καιρό στα μέρη μας, είναι γενικό, όχι μόνο στο συγκεκριμένο γραφείο.

review reaction 1 hornyasfuck
26 Μαΐου, 2023
Ειχα γράψει σχόλιο για αυτήν απλος τότε είχε άλλο όνομα , αλεξάνδρα
review reaction 1 hornyasfuck
29 Μαΐου, 2023
Ρε φιλε το να ειναι μεγαλη κοπελα δεν με πειραζει... με ενοχλει να γραφει 25 το γραφειο και να ειναι 35... με ενοχλεί η ανεβάζουν φωτο των κοριτσιών πριν απο 10 χρονια λες και τρωμε χορτο.. γενικα με ενοχλει η κοροϊδία και συν ενα κακο του γραφείου αυτου,,οτι οταν τους κάνεις κριτική η παράπονο σε γράφουν και στα αρχιδια τους..
ειναι μεγαλη ηττα να εισαι ξαπλωμενος στο κρεβατι και να ερχεται κατι αλλο απο αυτο που περιμένεις..
review reaction 1 Καβαλαρης!!!, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3