Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα σκοπο να αρχισω λέγοντας οτι μαλλον πολυ πηδάνε αλλα λίγοι γράφουνε, μιας και όταν την έκλεισα σημερα δεν υπήρχε κριτική. Προς τιμήν του συναγωνιστή Gdp τώρα που μπήκα να γράψω είδα την κριτική του, με την οποία συμφωνώ. Κοριτσάκι 20 ετών από Μόσχα, καινούργια στον χώρο με ότι αυτό συνεπάγεται. Όμορφο πρόσωπο και κορμάκι με βυζάκι 1,5, ήρθε σχεδόν αάφτη με ολόσωμο φορεματάκι χωρίς σουτιέν. Μανικιούρ πεντικιούρ δεν έπαιζε αν κάποιους τους ενδιαφέρει. Ποτάκι για να σπάσει ο πάγος και αρχισαμε με λίγη κουβέντα με βοήθεια από google translate. Φιλάκια που γρήγορα από επιφανειακά γιναν όμορφα γλωσσόφιλα και βουρ για πρώτο γύρο αρχικά με πιπα ικανοποιητική χωρίς να είναι ουάου, doggy και ιεραποστολικό. Οταν πήγα να την πηδήξω με τα πόδια στους ώμους μάλλον πόνεσε (μεγαλος μου είπε, που δεν είμαι, μάλλον το γεγονός ότι κανει γωνια της προκάλεσε ενόχληση). Τέλος πρώτου γύρου, τσιγαρο, κρασάκι και έπειτα από φρεσκάρισμα βουρ για δεύτερο γύρο. Δεν κρατήθηκα να μην της γλύψω το μουνάκι όπου δέχτηκε και δάχτυλα, doggy, ιεραποστολικό και τελείωμα στην κοιλίτσα της. Ντουζακι και στον χρόνο που έμεινε τσιγάρο κρασι και κουβέντα. Αν και τελευταια εχουν έρθει αρκετα 20χρονα από τα γραφεία, τα οποία προτιμώ για τα νιάτα και την αματερ φάση που μου αρέσει, η συγκεκριμένη δικαιώνει την επιλογή γιατι αν και άπειρη τιμάει τα λεφτά της και προσπαθεί, στα όρια των δυνατοτήτων της, να μείνεις ευχαριστημένος. Αυτά από εμένα, πηδάτε όσο μπορείτε και γραφετε και καμία κριτική!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 23, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.446
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 GALLAS, TOMCRUISE, linear και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού