Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 100 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 297783
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οπως λεει και ο τιτλος η Σιεννα θυμιζει πολυ Σουηδεζα. Ειναι φυσικη ξανθια που εχει ανοιξει το μαλλι στο πιο ξανθο. Φωτογραφιες απο σωμα οτι βλεπεται , προσωπο δεν ξερω γιατι το βγαλανε παλια υπηρχε για οσους θυμουντε. Ειναι η κλασικη μουναρα γκομενα που θα δεις καλοκαιρι σε μπαρ και θα θες να γαμησεις αλλα δεν προκειται να σε κοιταξει. Αγγλικα μια χαρα μιλαει η κοπελα δεν ξερω γιατι πολλοι γραψανε οτι δεν, επισης την τελεια πιπα δεν ξερω που την ειδατε αλλα εμενα η πιπα που μου εκανε ηταν πολυ μετρια και επισης ενα αλλο φαουλ που της δινω ειναι οτι εκει που ειμασταν σε 69 πηγε απλωσε το χερι της να πιασει προφυλακτικο και το πηρα και το πεταξα απο το κρεβατι γιατι με τσατισε η κινηση της. Φανηκε να βιαζεται να γαμηθει. Παντως στα 4 η ατιμη εχει απο τους ωραιοτερους κωλους που εχω δει σε γυναικα και σε οψη αλλα και οταν ειχα μπει στο μουνακι της η αισθηση ηταν φοβερη. Γενικα δεν τα εκλαψα αλλα οπως ειπε και ο φιλος απο κατω, για παρεα και για φιλεναδα μια χαρα ΟΚ θα ηταν γιατι το εχει και με το σοσιαλ. Αλλα στο κρεβατι χαμηλες πτησεις. Δεν ειδα το σουπερ σκηνικο που πολλοι περιεγραψαν αλλα οπως μ ειπε και ενας εμπειρος συναγωνιστης, η σιεννα διαλεγει πελατες οποτε μαλλον δεν της εκανα το κλικ να με κανει πελατη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 21, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.508
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, THV, Antonis78 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού