Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν διάβασα προσεκτικά τις κριτικές για την Katrina, τη συσσωρευμένη εμπειρία των μελών του bou, πήγα απροετοίμαστος και την πάτησα. Ειδικά ο αγαπητός @HoneyVoskos τα έχει πει όλα!

Πρόσωπο αποδεκτό. Σωματάκι νεανικό, μικροκαμωμένο, χωρίς περιττά κιλά, φυσικό βυζάκι με ρόγα κάγκελο. Αγγλικά ανύπαρκτα το ίδιο και η διάθεση. Η κοπέλα που σέρβιρε το coctail μου πριν τη συνάντηση ήταν πιο ομιλητική και χαμογελαστή επειδή της άφησα 5 ευρώ tip!

Συμμετοχή επιπέδου ανεκπαίδευτης κούκλας AI. Δεν της άρεσε καθόλου αυτό που έκανε, βαριόταν πολύ και το έδειχνε. Το μόνο θετικό ήταν το νεαρό της ηλικίας αλλά αυτό δεν είναι αρκετό για να σώσει μια συνάντηση.

Μετά τον πρώτο γύρο άρχισε να παίζει με το κινητό, οπότε σκέφτομαι αφού δεν έχω κάτι άλλο να περιμένω ας πηγαίνω. Πάω για ένα τελευταίο ντουζάκι και ακούω από το δωμάτιο φωνές. Φοβήθηκα, λέω πως θα φύγω τώρα. Ευτυχώς οι φωνές έρχονταν από το διπλανό δωμάτιο όπου ο συναγωνιστής πρέπει να πέρναγε πολύ καλά.

Παρατήρησα ότι έφυγε, φαντάζομαι κατάλαβε και η ίδια και το γραφείο ότι δεν κάνει για αυτή τη δουλεία.

Της εύχομαι καλή τύχη στην επόμενη δουλειά της και ελπίζω να της ταιριάζει περισσότερο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
153
Likes:
10.929
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, old boy, kwstasxat και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2023
Πραγματικά κρίμα για την κοπέλα, πρέπει να ήμουν ο μοναδικός που πέρασε καλά μαζί της.

Να είναι καλά όπου και να είναι.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1