Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Call-Girls 48782
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Φτάνοντας στο τέλος του ταξιδιού για δίψα του πληρωμένου έρωτα είπα να δοκιμάσω μια παλιά μου γνώριμη.....
Είχα να την δω 3 χρόνια, προσπάθησα πραγματικά πολλές φορές αλλά όλα κάτι συνέβαινε , μια ήταν Θεσσαλονίκη... μια δεν μπορούσε, μια σχόλασε, μια από το γραφείο δεν ξέρουμε και ούτω καθεξής ....
Βέβαια αυτό που μου έκανε εντύπωση και θέλω να το καταθε΄σω για να γνωρίζουν οι σύντροφοι και όχι μόνο... είναι ΄ότι όσες φορές και αν ρώτησα τι ε΄χει διαθέσιμο, μα ποτέ δεν μου την ανέφεραν σαν επιλογή, μονάχα όταν εγώ την ζητούσα έπαιρνα απάντηση.
Καταρχήν πρέπει να αλλάξουν επειγόντος οι φωτογραφίες τις κοπέλας, δεν θα έρθει αυτή που βλέπετε, έχει αλλάξει πραγματικά και αφού και εγώ στην αρχή τρόμαξα ότι ήρθε κάποια άλλη...
Αλλά αυτό το πρόσωπο και αυτά τα μάτια και αυτό το χαμόγελο δεν ξεχνιέται.

Πάμε λοιπόν στα δικά μας για να δούμε τι έχει αλλάξει :
1. Πλέον το κορίτσι που ξέρατε δεν υπάρχει , θα έρθει μια γυναίκα με το ίδιο μαλλί, αδυνατισμένη αρκετά , όχι μοντέλο για μην παρεξηγηθώ .
2. Στήθος το δυνατό της σημείο, βέβαια ποιο μικρό λόγου απώλειας βάρους και μία ρώγα απλώστρα.
3. Πίπα έχει κάνει φοβεροί εξέλιξη, βαθιά ξέρει να παίζει, πολύ καλή περιποίηση τις γύρω περιοχής (αν είσαι καθαρός), εδώ φαίνεται ότι η κοπέλα εξελίχθηκε από την εμπειρία.
4. Ξέρει να στήνετε , γουστάρει ανε΄βαζει στροφές , αλλά λόγο ΄το ήταν αργά και δεν την πήγα τέρμα όπως θα ήθελα.
5. Φιλιά απλόχερα, καυλώνει δεν σταματάει σε ψάχνει και εσύ αμι τι άλλο σπρώχνεις όσο μπορείς.

Κλείνοντας για μην κατηγορηθώ ως προμότορας από μερικούς.... η κοπελιά έχει αναβαθμιστεί τόσο σε εμφάνιση όσο και σε υπηρεσίες.
Άρα όσοι ψάχνουν BBW απλά pass, όσοι άλλοι θέλουν ένα εγχώριο κορίτσι με καύλες ας προχωρήσουν άφοβα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, monstercock greece, ΨΑΓΜΕΝΟΣ και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού