Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνενοηση σχετικα ευκολη, και λεω σχετικα γιατι απο τις απαντησεις τις (τυπου ναι μαλλον μπορω αυτη την ωρα αλλα να το δουμε κιολας ποιο μετα για σιγουρα) καταλαβα οτι αν δεν παρει να κλεισει κανας γνωστος θαρθω αλλλιως θα θα φας γειωμα, αυτο μου εβγαλε τουλαχιστον δεν βαζω και το χερι στη φωτια. Χτυπαει η ποτα στο ξενοδοχειο με καθυστερηση κανα 25λεπτο χμ οριακα ανεκτη η καθυστερηση γιατι δεν προηγηθηκε ενα μνμ οτι εχει κινηση η κατι τετοιο οτι ερχεται αλλα λιγο αργοπορημενα ...
Ανοιγει η πορτα πρωτη γρηγοτη εικονα θα ελεγα αρκετα καλη δεδομενων και των κριτικων δεν ειχα υψηλες πρσδοκιεςμε το που μπηκε ομως μεσα και αρχισα να παρατηρω καλυτερα αλλαζαν τα πραγματα, για να μην μακρυγορω πολυ
Θετικα
- αρκετα ωραια πιπα με περιποιηση και στα τριγυρω ενα 7 με 8 στα 10
Αρνητικα-
-μολις γδηθηκε μπροστα μου φορουσε ενα σετ εσωρσουχα τυπου γιαγιας μπεζ - μετα το μπανιο ηρθε με ενα σετ καικαλα ποιο σεξυ εσωρουχα αλλα δεν... ηταν σαν αυτα που δινει δωρο ο πριαμος
- κοιλια αρκετα μεγαλουτσικη και τουρλωτη, λιγο αντιερωτικο ειδικα αν δεν το περιμενεις
- οδοντοστοιχια ευγενικα οχι και στα καλυτερα της
- απο προφορα σπαει λιγο καπου καπου οπτε μαλλον χρονια στην ελλαδα αλλα οχι απο ελλαδα δεν ειναι αρνητικο για μενα ουτε εχω κανενα θεμα αλλα για καποιον που θελει αυστηρα ντοποιο και πλασαρεται ετσι θα ειναι αρνητικο φανταζομαι-
- φιλι δεν εκανε κινηση , αλλα ουτε κι εγω οποτε ισοπαλια
- Το κοστος ... πλεον δεν ξερω αν χρεωνει παραπανω ή αν νομιζε οτι την βρηκα απο ιδιωτικη αγγελια καθως μου ζητησε 120
- μετα την πρωτη πιστολια πηγε για μπανιο και οταν βγηκε ντυθηκε στα καπακια ενω ειχαμε τουλαχιστον μισαωρο μπροστα μας και μετα αναψε τσιγαρο μεχρι να χαιρετηθουμε
- κρεββατι με το που τελειωσε τηνομολογουμενος καλη πιπα ρε σαν εσβησε ο διακοπτης τιποτα μιλαμε ξαπλωσε στο κρεββατι με κλειστα ματια και παλευα μονος μου.

Για τα παραπανω χρηματα που ζητησε δεν εκανα θεμα ουτε υπηρχε ππεριπτωση και γενικα δεν το κανω θεμα σε καμια κοπελα αυτο που ζηταει θα το παρει α΄ά πιθανωσ να μην ξαναπαω εκτος αν αποδεχθει διαμαντι(λεμε τωρα)
τεραστιο φαουλ η πολυ συντομη αποχωρηση αλλα μου ψιλοεκανε τη χαρη αφου ειχα ξενερωσει τοσο με τις υπηρεσιες οσο και με την εμφανιση.
Για τα χρηματα που ζηταει ουτε καν, χιλιες φορες στη μαγια με 50 και στον χωρο της για δυο μπαλακια μια ωρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.508
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John_282, Milfomaniac, casadi και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2023
Ώρα για σύνταξη....
16 Μαΐου, 2023
τελικα πολυ ντορος για το τιποτα ?? τι να πεις κριμα που επρεπε να παιξεις μπαλιτσα αλλιως
12 Οκτωβρίου, 2023
Κατατοπιστικός φίλε μου
Ευχαριστούμε
Υγ η μαγια με τα 50 στο χώρο της ποια είναι ;;?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3