Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα σε όλους.
Το παρόν αποτελεί «καταγραφή πρόσφατου συμβάντος» ήτοι συνάντησης του αγαπητού παλαιού μέλους (GAUGUIN) με την «εταίρα» Μισέλ ή, κατά τον δικό μου νου, της «μικρής» Σεχραζάτ • μιας Βεζυροπούλας που με τα τεχνάσματά της κρατήθηκε εν ζωή αυτά τα χρόνια αφού τελικώς ο Χαλίφης δεν την «σκότωσε» και επιμένει να Ζει, τις Εν Αθήναις διαθέσιμες νύχτες της, μαζί της.

«Ωωω.. Θεέ μου…»
(Έκφραση απλή που κάπου, κάπως, κάποτε, σε παλαιά νήματα γερόντων, άγγιζε ψυχές και δημιουργούσε χαμόγελα ζωντάνιας δομημένα σε βαθυστόχαστες σκέψεις με κοινό παρονομαστή τις ρηχές πορνοϊστορίες ορισμένων Αρίστων).

Συνεπώς τόσο η σύνταξη κι ο τίτλος, όσο και η εμπειρία κι η βαθμολογία είναι αποκλειστικά διατυπωμένη από αυτόν.

Μία ακόμη κριτική GAUGUIN λοιπόν is about to begin..
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Αν προσπαθούσατε να φανταστείτε πως γαμιόντουσαν ο Σιντ και η Νάνσυ, το γνωστό πανκ ζευγάρι, εδώ είστε.
Μόνο που δεν πρέπει να είστε ο μαλάκας βλαχοδημητρόπουλος, ο πονηρομαλακόπουλος… Αν είστε, μείνετε μακρυά!

Punks not dead λοιπόν ή Σελσέλ Experience αν σας κάνει αλλιώς!

Την Σελσέλ την έχω δει πολλές φορές αλλά από αυτήν την τελευταία φορά είχε περάσει αρκετός καιρός και την είχα νοσταλγήσει.
Κρασαρισμένο το μυαλό μου από την πολλή και μονότονη δουλειά είχε αρχίσει να δημιουργεί ύποπτες σκιές στο ανήθικο κομμάτι της ψυχής…
Χρειαζόταν επειγόντως απελευθέρωση!
Εδώ λοιπόν είμαστε, είχε αλλάξει τις παλαιολιθικές πορνοφωτογραφίες προιδεάζοντας σε πως παραμένει ακόμη το ίδιο πανέμορφο τρελοκαυλίδι.
Τα χρόνια πέρασαν αλλά η Σελσέλ παραμένει αναλλοίωτη μέσα στο ίδιο σκαρί. Παιδικό δέρμα, σχεδόν άσπιλο. 12άχρονης στήθος και το ίσως το πιο όμορφο μουνάκι κατά άπασα την επικράτεια.
Παρεπιπτόντως δεν θα ξεχάσω το γλειφομούνι που της είχα κάνει κάποτε σχεδόν στο τέλος της περιόδου της, ακόμη αυτό το αγίασμα κοσμεί της οσφρητικές μνήμες της θύμησης μου. Ευλογία!

Γαμήσι, γαμήσι, γαμήσι στο γαμήσι!
Εδώ ξεχνάς τις μαλακίες, «την πήρα ιεραποστολικά», «ρεβέρς γκάου» και λοιπά ψυχαναγκαστκά. Εδώ το μουνί ίπταται κι αν το πιάσεις πρέπει να το ξεμουνιάσεις και μετά να κάνεις θυσία στον Αλλάχ…

Προσοχή στα τσιγάρα, στα εγκαύματα γιατί πίσω από όλο αυτό κρύβεται μια παιδική, ευγενική ψυχή!
Για πολύ σκληρούς χύστες λοιπόν, με την σκληράδα του βουτύρου θα πετύχετε.

Αυτό το κορίτσι, ίσως το μακροβιότερο στην ελληνική συνοδεία τρέχει όλο αυτό τον καρό μόνο του, χωρίς προμοτοριλίκια με μέτριες κριτικές αλλά ίσως είναι το πιο χρόνια επιτυχημένο.
Στα μονόωρα ραντεβού πάρτε ρεζέρβα κανά δυο ώρες ακόμη για επιτυχημένη πτήση.

Ευχαριστώ τον Constantinos 27 για την φιλοξενία.

Gauguin.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Constantinos27
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
4.172
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Aragorn135, hornyasfuck και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2023
"Αυτό το κορίτσι, ίσως το μακροβιότερο στην ελληνική συνοδεία τρέχει όλο αυτό τον καιρό μόνο του, χωρίς προμοτοριλίκια με μέτριες κριτικές αλλά ίσως είναι το πιο χρόνια επιτυχημένο."
how true !!! Γερο-μύστης
με μια πρόταση τα είπες όλα ζωγράφε !!! Καπέλο
review reaction 1 review reaction 2 Aragorn135, hornyasfuck, Constantinos27
13 Μαΐου, 2023
Είναι λιγότερο μουναρα από τις μουναρες που κυκλοφορούν και για αυτό την είχαν στα 120.
Τώρα όμως την βάλανε στα 140. Γαμω το σπιτάκι τους!
review reaction 3 review reaction 1 james034, hornyasfuck, ButtLicker και 1 ακόμα μέλος
13 Μαΐου, 2023
Που είσαστε ρε καλόγεροι ?
Τη κοπανίσατε όλοι σας.
Εύγε στον Gauguin και σε σένα για την φιλοξενία.
Έτσι!
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Constantinos27
13 Μαΐου, 2023
@Spipis71 : Σωστά Spi μου , κι από ότι λέει ο Ζωγράφος , ακόμα "κρεμάει τον δείκτη του στροφόμετρου - ανάποδα" Έτσι!
Γεννημένη λοιπόν για.. .
Θα τα πούμε από κοντά ελπίζω. Που είναι ο Rodriguez65 ???

@Annapurna :
(Αν και μου αρέσει να σε αποκαλώ με το πραγματικό σου όνομα.. / Δεν ξέρω όμως τι έχει γίνει εδώ τόσους μήνες που λείπω..)
Εδώ "είμαστε" λοιπόν.. κι απ' ότι φαίνεται, πάμε γι'άλλα...
Χάρηκα που σε "είδα" , που σε "άκουσα" Ματάκι

Φιλικά,
C27.-
review reaction 1 HoneyVoskos, spipis71, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
15 Μαΐου, 2023
Ἄσχετη ἐρώτηση: γιατί φιλοξενεῖς ἐσύ τὸν @Gauguin; Τί ἔγινε; Χμμμ;
review reaction 1 Constantinos27
15 Μαΐου, 2023
@hornyasfuck : Καλημέρα. Διότι δεν λειτουργεί το account του πλέον. Για προσωπικούς του λόγους.
review reaction 5 hornyasfuck
16 Μαΐου, 2023
@Constantinos27 Δηλ. Θέλει ν'ἀνεβαίνουν κριτικές, ἀλλά ἔχει ἀπενεργοποιήσει τὸν λογαριασμό; Παντρεύθηκε;
review reaction 1 Constantinos27
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7