Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 75 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 207962
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεγάλη επιστροφή για περιορισμενο χρονο, λοιπόν απο το κουκλί, χαμογελαστό όπως πάντα.

Με το γραφειο η επικοινωνία ως συνήθως οκ, την έκλεισα για μια μερα μετά. Οσο θα το μαθαίνει ο κόσμος ότι γύρισε τόσο πιο δύσκολο θα γίνεται να την βρει φρι κάνεις ειδικά για πάνω από 1 ώρα που ήθελα εγώ αρχικά, αλλά είχα να γαμησω κάνα μήνα οπότε το έριξα το μπαλάκι για 1 ώρα αναγκαστικά.

Για το κορίτσι εμφανισιακά δεν έχω να προσθέσω πολλά τα ξέρετε, μόνο ότι παραμένει απίστευτα γλυκια και αυτό το ύπουλο χαμόγελο σκοτώνει. το κορμί θέλει προσοχή όμως γιατί μάλλον οι δουλειές/ υποχρεωσεις που είχε το ψιλοξεσφιξαν , μην φανταστεί κανείς τίποτα ακραίο αλλά ο κωλαρακος έπεσε ένα τικ και η κοιλιά χαλάρωσε λιγο. Μοντελο δεν ηταν και πριν αλλα ηταν πιο σφιχτη σιγουρα. Το δέρμα όμως παραμένει όμως λείο και απαλό και οι ΒΥΖΑΡΕΣ εκεί αγερωχες να σου σκάνε στην μάπα όταν σε καβαλάει αξία ανεκτίμητη. Με λίγα λόγια η Ναταλία είναι ο ορισμός του γυναικείου σώματος και όχι όπως κάτι άλλες ορκες που τις έχετε βαφτίσει μπαμπατσικες και τρώνε στην καθησια τους 2 σκεπαστες.

Ενω για την Νάταλι έχουν γράψει αρκετοί ότι μπορεί να γαμηθει πολύ άγρια εμένα δεν μου το βγάζει καθόλου αυτό, όπως και τώρα την γαμησα ρομαντικά και δυνατά ταυτόχρονα.

Εχει τρομερό ερωτισμό ρε παιδί μου η κοπέλα δεν μου βγαινει να την σκυλογαμησω.
Φιλί για σεμινάριο, εκφράσεις ρεαλιστικες, πεφτει πάνω σου ερωτικά, σε γαμαει με αλλαγές ρυθμών, δεν σου δείχνει ούτε στιγμή ότι θέλει να σε τελειώσει για να συνεχίσει την μέρα της στο επόμενο ραντεβού.

Θελει να σε κάνει να χυσεις και να φύγεις χορτάτος. Οταν χώνεις τα μούτρα σου στα ΒΥΖΓΙΑ γελάει σαν σχολιαροκοριτσο αλλά μετα σου γλύφει το καυλι και φαίνεται η εμπειρία της.

Το ντύσιμο όπως πάντα προσεγμένο, τα εσώρουχα το ίδιο. Οταν σου χτυπάει την πόρτα και φοραει το γυαλακι σου έρχεται να την διακορευσεις άλλο που σε παίζει στα δάχτυλα για πλάκα αυτή.

Τα βυζια, τι να πει κανείς. Οι γκόμενές που έχουν μεγάλο φυσικο στητο βυζι ξέρουν να το χρησιμοποιούν ρε φίλε. Στανταρ θα επαιζαν μαζί τους από μικρές και έχουν εξοικειωθεί, άσε που οποίο γκομενο θα είχαν θα τους τα γραπωνε σε κάθε ευκαιρία.

Εγώ μπορεί να είμαι φαν του κωλο αλλά άμα σου κάτσει γκόμενά να ΞΕΡΕΙ να κάνει ισπανικό βρίσκεις το φως σου ρε παιδί μου.

Αυτους τους ψευτικους σπασμούς να μην έκανε και θα ήταν το τοπ gfe της αγοράς, με τεράστια διαφορά απ τις άλλες κιόλας.

Ολα αυτά στην ίδια τιμή με πριν(150) με τις ίδιες υπηρεσίες (cif/cim). κάτι που δεν παίζει στην αγορά πλέον ΠΟΥΘΕΝΑ κύριοι. σκάει το κάθε βλαχαδερό από το χωριό του και ζητάει πλέον 160 για να χυσεις στην παλάμη σου.

Η Νάταλι πριν ήταν το καλύτερο gfe της πόλης, πλέον ήρθε για λίγο και να μας θυμησει απλά με τι χαβουζα βολευόμαστε τόσο καιρο.

Γαμηστε την ρομαντικά και ερωτικά μέχρι να φύγει κύριοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
jason155
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.006
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 pavlaras21, Milfomaniac, Προεδρος13 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2023
Είναι λατρεία το κορίτσι μας Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
11 Μαΐου, 2023
Ψάχνω εισητηρια να κατέβω Αθήνα...αχ Ναταλι
review reaction 1 hornyasfuck
12 Μαΐου, 2023
πότε την είδες γιατί δεν υπάρχει στην σελίδα του γραφείου?
review reaction 1 luke_skywalker, hornyasfuck
12 Μαΐου, 2023
δεν θα ανέβει στην σελίδα του γραφείου, ανακοίνωσε την επιστροφή της σε άλλο site η ίδια

στέλνεις στο γραφείο και την ζητάς απλα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4