Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν. Κόστος 200 εὐρώ γιά τὴν κοπέλα + 22 γιά τὸ δωμάτιο στὸν Πρίαμο Παγκρατίου =222. Γιά ἀλλοῦ πήγαινα καί ἀλλοῦ κατέληξα. Άφοῦ ἕνα πρακτορεῖο δέν ἀπάντησε ποτέ ( dreamgirls) στὰ δυό μηνύματά μου καί ἡ κοπέλα ποὺ ἤθελα ἀπό ἄλλο πρακτορεῖο δέν ἦταν διαθέσιμη γιατί εἶχε χαλάσει τὸ αὐτοκίνητό της καί ἔπρεπε νά τὸ πάη στὸ συνεργεῖο, κατέληξα στὴ Βίβιαν ποὺ μόλις ἐπέστρεψε ὕστερα ἀπό ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ καί τὴν εἶχα βάλει στὸ μάτι ἀπό πολύ καιρό ὁπότε σκέφθηκα «Νά ἡ εὐκαιρία! Μήν ἐξαφανιστῆ πάλι καί δέν τὴ βρίσκω»

Τὸ ραντεβού ἦταν γιά τὶς 19:00 ἀλλά ἄργησε 20 λεπτά γιατί εἶχε κίνηση. Πραγματικά μὲ τήν κάθοδο τῶν γερμανικῶν φυλῶν (δηλ. τῶν τουριστῶν) στὴν Ἀθήνα ἡ κίνηση στὸ εὐρύτερο κέντρο ἔχει ξεφύγει. Ἔστειλα στίς 18:36 μήνυμα γιά τό δωμάτιο καί μοῦ’πε ἀμέσως ὅτι ἴσως ν’ἀργήση 10 λεπτά περίπου.Ἐγώ ἐν τῷ μεταξύ πλύθηκα καί καθαρίσθηκα κλπ. Στίς 18:56 μοῦ ἐπιβεβαίωσε ὅτι σίγουρα θ’ἀργήση 10 λεπτά περίπου καί στὸ μήνυμα περιέλαβε κλαψιάρικα emojis. Ἀσχολήθηκα μὲ τὸ κινητό καθώς εἶχα κάποιο χρόνο. Στίς 19:16 ἔστειλα μήνυμα καθώς τὰ 10 λεπτά εἶχαν περάσει. Μοῦ ἀπαντᾶ, «σέ 3 λεπτά θά’μαι ‘κεῖ». Στὰ 4 μοῦ στέλνει μήνυμα ὅτι εἶναι στὴν εἴσοδο καί τῆς ἀπαντῶ ν’ἀνέβη καθώς κατάλαβα ὅτι σκέφθηκε ὅτι ἴσως ἡ καθυστέρηση νά μ’εἶχε χαλάσει ἤ νά μήν εἶχα πλέον χρόνο.

Ἐμφάνιση. Ψυλή γυναῖκα, γύρω στὸ 1,83 χωρίς τακούνια, κάλτσες κλπ. Κορμί αὐτό ποὺ βλέπετε στίς φωτογραφίες, ἀλλά λίγο πιό χαλαρό ἰδίως στὴν κοιλιά. Πῆρε μερικά κιλά, ἀλλά ἁπλῶς τὴν κάνουν νά μή φαίνεται ἀνοξερικό μοντέλο. Οἱ φωτογραφίες ἀκριβεῖς ἀλλά 10 περίπου ἔτη πρίν, ὁπότε προσθέστε τὴν ἀναμενόμενη «φθορά», βγάλτε καί τὸ φίλτρο καί «εἶστε ‘κεῖ». Ἐξακολουθεῖ νά’χη κορμί θανατηφόρο. Τατουάζ στὸ ἀριστερό χέρι ποὺ ἐκτείνεται πάνω καί κάτω ἀπ’τὸν ἀγκώνα. Δέν πρόσεξα τί εἶναι. Κἀποιες ἐλιές στὴν πλάτη. Ἄψογα ἑλληνικά μέ ἐλαφρή προφορά καί ἐλάχιστα λάθη, λιγώτερα καί πιό ἀσήμαντα ἀπό πολλῶν Ἑλλήνων (τέτοια περίπτωση). Χρησιμοποιεῖ πολύ τὴ φράση «μωρό μου», ἐν μέρει εἶναι θεατρινίστικο, ἐν μέρει πρέπει νά’ναι καί γλωσσικό τίκ: Πάω στοίχημα, τό λέει πολύ καί στοὺς γκόμενους.

Ὑπηρεσίες. Ἀρχίσαμε τὰ παθιάρικα, ἐπιφανειακά φιλιά. Ἄρχισε νά γδύνεται. Μένει μὲ τὰ κόκκινα ἐσώρουχα. Μεγάλο στῆθος, ἀλλά κάπως χαλαρό. Μέ ξαπλώνει. Ἀρχίζει μιά ἀπ’τὶς πιό ἐντυπωσιακές πίπες ποὺ μοῦ’χουν κάνει ἐδῶ καί πολύ καιρό. Κατευθύνεται πρός τ’ἀρχίδια. Τά’γλειψε καί τά’βαλε στὸ στόμα της πολλές φορές, σέ κάποιες φάσεις καί τὰ δυό μαζί. Πονηρές ματιές ταυτοχρόνως. Διαλειμματάκι γιά φιλιά. Τί ρωτῶ ἄν κάνει γλωσσόφιλα. Τὰ κάνει καί πολύ καλά μάλιστα: παθιάρικα καί αἰσθησιακά. Σκέφθηκε νά βάλη προφυλακτικό (μᾶλλον ἤθελε νά κάνουμε δυό γύρους), ἀλλά τῆς εἶπα ὅτι θέλω καί ἄλλα προκαταρκτικά. Ἀφοῦ μοῦ’γλειψε τὸ σῶμα καί τὶς ρόγες μέ τὰ βυζιά νά χαϊδεύουν ταυτοχρόνως τὰ ἀρχίδια ξανά πίπα καί στοματικό μέ ἔμφαση περισσότερο στά ἀρχίδια. Μόνον overlay δέν τοὺς ἔβαλε. Ἔφτασε καί πιό χαμηλά καί ἔγλειψε λίγο καί στὸν κῶλο μου. Ταυτοχρόνως μέ χάιδευε στὸ κορμί καί τοὺς μηρούς μέ τὰ σχετικῶς μακρικά, σέξυ καί ὡραῖα (γιά τὰ γοῦστα μου) νύχια της. Ἐγὠ τὴν ἐνθάρρυνα συνέχεια μὲ «ναί», «ἔτσι» κλπ.

Λίγα φιλιά καί ἀλλαγή σέ γλειφομούνι. Ὡραῖο, ξυρισμένο μουνί. Τὴν ἔγλειψα γι’ἀρκετή ὥρα. Ποῦ καί ποῦ ἔπαιζα ταυτόχρονα μὲ τὰ βυζιά της καί ἔβαζα τὰ δάκτυλα μου στὸ στόμα της. Ὅταν ἦταν νά χύση, μοῦ λέει νά συνεχίσω, ἐνῶ ἡ ἴδια αὐνανιζόταν μέ τὸ χέρι της νά παίζη ξέφρενα μὲ τὴν κλειτορίδα της. Ἔχυσε, σφίγγοντάς μου τὸ κεφάλι ἀνάμεσα στὰ πόδια της καί τὰ χέρια μου μὲ τὰ χέρια της. Δάκτυλα δέ θέλει: ὅταν πῆγα νά βάλω τό πῆρε πολύ διακριτικά. Τὴν ἐγλειψα ἁπαλά στό μουνί λίγο ἀκόμη ἄν καί ἐρεθισμένη. Γλωσσόφιλα καί ἀγκαλιές ὡς διάλειμμα νά συνέλθη λιγάκι. Ἡ πούτσα μου ἀκουμποῦσε ἔξω ἀπ’τὸ μουνί της καί μοῦ τὸν ἔπαιζε μὲ τὸ χέρι της. Προφυλακτικό καί μοῦ λέει νά τῆς τὸν βάλω ἔξω-ἔξω, ἔτσι γιά νά τὴ βασανίσω πρίν τὴ γαμήσω ἄγρια. Ἔτσι καί ἔγινε. Πρῶτα ἀργά, στὴν ἱεραποστολική μόνον μὲ τὸ πουτσοκέφαλο μέσα. Μετά ἐντονώτερα μέ ὅλη τὴν πούτσα μέσα-ἔξω. Μουνί σφικτό σάν τανάλια. Γλωσσόφιλα, βρωμόλογα ἀπ’τὴ μεριά της, στὰ ἑλληνικά καί τὰ ρώσικα. Προτιμᾶ τὰ ἑλληνικά. Ὕστερα ἀπό λίγο ἀλλαγή στὰ τέσσερα, συνεχῶς βρωμόλογα, ὅπου καί ἔχυσα σχετικά γρήγορα. Πρώτη φορά ἐδῶ καί ἕνα χρόνο περίπου, δεύτερη στάση γιατί ὁ τρόπος ποὺ μοῦ’χε κάνει τὴν πίπα μοῦ’δωσε ἀντοχή ἐνῶ ἤξερε πῶς νά χαλαρώνη καί νά σφίγγη τὸ μουνί γιά νά μή χύσω γρήγορα. Αὐτό διακρίνει τὴν πολύ καλή μαστόρισσα ἀπ’τὴν ἐξαιρετική μαστόρισσα ὅπως αὐτή.
Εἶχαν περάσει 45 λεπτά ἀπ’τὴν ὥρα ποὺ ἦρθε.
Μπανάκι, πρώτη αὐτή, μετά ἐγώ καί κουβέντα περί ἀνέμων καί ὑδάτων. Πανέξυπνη, καλλιεργημένη, μέ ἄποψη καί πολλά χόμπυ, κοινωνική σάν νά’ναι ἀπ’τὴ Μεσόγειο καί ὄχι ἀπ’τὴ βόρεια Εὑρώπη. Τῆς ἀρέσει πολύ ἡ Ἑλλάδα καί οἱ Ἕλληνες. Τὰ λεφτά τὰ ζήτησε τελευταῖα στιγμή, ἀφοῦ εἶχε ντυθῆ καί ἑτοιμαστῆ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
222€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
24.709
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, TOMCRUISE, Quarantaris και 53 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2023
Επιτέλους επέστρεψε... Ας ανέβει και προς τα μέρη μας...
review reaction 1 hornyasfuck
09 Μαΐου, 2023
Δεν την βλέπω στο site!
review reaction 1 hornyasfuck
09 Μαΐου, 2023
Και πως τη βρίσκουμε; Ωραία κριτική μας έφτιαξες γμτ
review reaction 1 hornyasfuck
09 Μαΐου, 2023
Και εμείς οι επαρχιώτες πως θα βρούμε την Κορασίδα;
review reaction 1 hornyasfuck
09 Μαΐου, 2023
Δεν μας λυπάσαι με το πολυτονικό ;;;;
Χαμόγελο))))))))))
review reaction 3 hornyasfuck
09 Μαΐου, 2023
https://www.instagram.com/p/COicqEphDus/

λογικο να γαμησες αλλη απο την εικονιζομενη, γιατι το σωμα ειναι αυτο που σου παραθετω ανωθεν, ενω με μια οποιαδηποτε εφαρμογη αυτη "κολλησε" το δικο της προσωπο απο επανω.
10 Μαΐου, 2023
@bigmountain Κάνε ἀναζήτηση μὲ τὸ ὄνομά της Vivian καί θά τὴ βρῆς, ἀλλά μόνο γιά κριτικές. Ἡ ἀγγελία της εἶναι ἀλλοῦ... ὅπου θά δῆς @gortsia ἄν πάει ἐπαρχία, ποῦ καί πότε. Ἀπ'ὅ,τι κατάλαβα ἐπαρχία αὐτήν τὴ φορά δέ θά πάη. Μπορεῖ βεβαίως ν'ἀλλάξη σχέδια.
review reaction 1 pavlaras21
10 Μαΐου, 2023
@kachaplias Μᾶλλον σέ ἄλλη κριτική ἤθελες νά τό γράψης τὸ σχόλιο. Δέν ἔγραψα πουθενά ὅτι δέν εἶναι αὐτή.
10 Μαΐου, 2023
απο εσας κυριε χορνυ μας, περιμενα δυο πραγματα.
1) αντι για αρχιδια, ορχεις
και
2) αντι για μουνι, αιδοιο.
ελπιζω μη ξαναγινουν τετοια λαϊκα λαθη, απο εναν τυπο σαν και του επιπεδου σας.
review reaction 3 srek7, hornyasfuck, Milfomaniac
10 Μαΐου, 2023
φαίνεται ακόμα και με την μείωση της λάμψης τοτ φωτοσοπ και τα έξτρα χρόνια τρομερή γκόμενά

Κωλο δεν δίνει δυστυχώς απ ότι βλέπω ε?
review reaction 1 hornyasfuck
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2