Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Call-Girls 30329
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ξέρω τι να πρωτοπώ.!! Αρχικά έχω καλέσει και άλλες κοπέλες αλλά σαν αυτήν δεν υπήρχε!! Ήρθε σπίτι μου και αμέσως με φίλησε και όταν μπήκαμε μέσα επειδή είδα ότι κρυωνε λίγο τα άναψα όλα εκείνη την στιγμή όχι μόνο με φίλησε αλλά άρχισε να με κάνει σαν μασάζ για ευχαριστώ. Η φάση ξεκίνησε με Φιλιά και μασάζ και σιγά σιγά αρχίσαμε το γδυσιμο. Με το που βλέπω το σώμα της μένω μαλακας υπέροχο σώμα και τα τατουάζ την δίνουν μια έξτρα πινελιά κατά εμέ ομορφιάς. Με ρώτησε τι θα ήθελα να κάνουμε πρώτα και επειδή είδα ότι μιλάει ισπανικά και ειχα εφαρμογή της άρεσε και την είπα από λα
ξεκίνησε λίγο λίγο από πάνω μέχρι κάτω να με φιλάει και να με τρίβει μέχρι που έφτασε στο πλι μου εκεί τα έδωσε όλα υπέροχη πιπα και σε σχέση με άλλες μου η περιποίηση ήταν τέλεια!!! Ανέβηκε από πάνω μου μετά και σαν μανιασμενος ταύρος εκαμε εκείνη την στιγμή δεν άντεξα γύρισα και την έκανα κεμπάπ στα 4 στην αρχή επειδή μπήκα άτσαλα και την πόνεσα ενώ την είπα συγνώμη και αν είναι να ξανά αλλάξουμε είπε όχι είναι καλά και μετα τελείωσαστο σώμα της και ηταν χαρούμενη!!!Λίγο πριν τελειώσει η ώρα μας πιάσαμε κουβέντα σαν φίλοι και με έκανε μασαζ ξανά.
Από μένα είναι ένα μεγάλο ναι θα ήθελα πολύ να την ξανά δω στην γιορτή μου σε λίγες μέρες!!!
ΘΕΤΙΚΑ είναι ταύρος ευδιάθετη έχει χιούμορ και σε κάνει να νιώθεις φίλος της υπέροχο σώμα και ωραία τατουάζ τα χείλη της ήταν μικρά αλλά κουμπώναν ωραία στα δικά μου και στο πλι μου μουνί βελούδο όταν την έγλυψα ήταν απά φανταστικό κωλος!!! απίστευτος!!!
ΑΡΝΗΤΙΚΆ ηταν η
επικοινωνία .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 28, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
32
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, maradona7, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού