Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 26 10
Call-Girls 105923
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την ειχα ξαναπαρει στο παρελθον οταν δουλευε σε αλλο γραφειο οποτε ηξερα τι εστι ΜΙΑ.
Προσωπο οτι βλεπεται στις φωτογραφιες που ειναι στην παραλια. Κορμι-Θανατηφορο. Ακομα δεν εχω καταλαβει αν τα βυζια ειναι σιλικονατα που μαλλον ειναι αλλα ειναι σαν φυσικα, αριστα.
Με το που την αντικρυζεις σκεφτεσαι πω ρε τι μουνι θα γαμησω ο πουστης.
Η κοπελα ευχαριστη, χαμογελαστη, ακολουθει μια χαρα χωρις μα και μου και χωρις τουπε 1000 καρδιναλιων.
Ειχα αγορασει ενα μπουκαλι κρασι για να την κερασω και περασαμε στα του καναπεος. Εκει βγηκε το πεος και αρχισε τρομπονι, να με κοιταει με αυτα τα ομορφα ματια και να τον παιρνει ολο μεσα.
Στην συνεχεια την ανεβασα πανω μου και αρχισα να ρουφαω τις βυζαρες της και αυτη να παιζει το μουνακι της πανω στον πουτσο μου.
Μετα την εβαλα κατω και αρχισα να την γλυφω. Ενα φαουλ εδω να σημειωθει οτι η κοπελα δεν της αρεσει να της βαζουν δαχτυλο.
Αφου γλυψαμε ο ενας τον αλλον για ωρα την εβαλα ξανα απο πανω και μετα στα 4 οπου και ηρθε το τελος.
Μετα ειχαμε μια κουβεντα με διαφορα πραματα τα οποια τα κραταω για μενα. Αυτος ειναι και ο λογος που εβαλα ισως αν θα την ξαναεβλεπα. 2 φορες την εχω παρει νομιζω ειναι αρκετες.
Παμε να δοκιμασουμε νεες κοπελες. Εχω βαλει στο ματι την Ντιντα αν ποτε καταφερω και την δω.
Η μια παντως αξιζει με 1000 να την δοκιμασει καποιος. Αυτα απο μενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 04, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.508
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dx80, bigmountain89, TOMCRUISE και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού