Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση είχε γίνει κατά της 11 το βράδυ στο ξενοδοχείο prive. ήρθε στο δωμάτιο στην ώρα της χαμογελαστή και με ντύσιμο όπως θα πήγαινε σε κλάμπ για διασκέδαση . καθαρή είχε κάνει ντους πριν πολύ σημαντικό για εμένα. έσπασε γρήγορα ο πάγος και πάμε στην ουσία λοιπόν..... ξεκίνησε με πιπα. Καλή δεν μπορώ να πω μου είχε γίνει καγκελο μιλάμε με τέτοια κωλαρα που να μου πέσει μετά μου στηθηκε στα τέσσερα και... ήθελε γλυψιμο σαν τρελή αλλά όχι στην κωλοτρυπιδα αλλά μου ζηταγε συνέχεια στο μουνάκι της μετά ήρθε η ώρα για γάμησι ...με καβάλησε και γενικά κάναμε όλες τις στάσεις αντέχει δεν είναι τεμπελα προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη όσο μπορεί και το διασκεδάζει και η ίδια μπορεί να σας χύσει κιόλας ειδικά άμα κάνετε καλό γλυφομούνι . Με τα φιλιά δεν τα πάει καλά όμως προσοχή όσοι έχετε αυτό στο νου σάς πριν από ραντεβού ούτε δίνει κουλουράκι.ηταν ένα πολύ καλό ραντεβού δεν τα έκλαψα τα λεφτά μου αρέσει σαν γκομενάκι σε καυλώνει κατευθείαν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 27, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Maniacforcer10
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
1.577
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 SEXTYPHOON, djantonis666, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2024
Tης αρεσει το γλυφομουνι και χυνει με αυτο?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1