Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 11 10
Call-Girls 40561
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη φορά ψώνισα από το συγκεκριμένο "γραφείο" συνοδών και για ένα ανεξήγητο λόγο διάλεξα την συγκεκριμένη παρόλο που η τελευταία κριτική που είχε ήταν πριν 1 χρόνο. Η Ρωσιδούλα έχει έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο που κάποιους θα τους τσιτάρει κάποιους όχι, εγώ κάπου στη μέση. Το κορμί της πολύ καλό για το ύψος της με ωραία φυσικά στητά βυζιά και θηλές αγκίστρια (!) και ένα κώλο πεταχτούλη και σφριγηλό. Στα προκαταρκτικά κάνει μια καλή πίπα χωρίς deep αλλά που το αναπληρώνει με ωραίο γλείψιμο όλης της ψωλής και των αρχιδιών. Γλωσσόφιλα δίνει αλλά μη περιμένετε "παθιάρικα". Στον αγώνα ήταν ενεργητική σε όλες τις στάσεις, ιδιαίτερα στο ιεραποστολικό όπου με τραβούσε με τα χέρια της και τα πόδια της στην πλάτη μου να μπω βαθιά μέσα της. Θα μπορούσα να τελειώσω έτσι αλλά ήθελα να την απολαύσω στα 4 όπου με υποδέχτηκε με ωραίο σπάσιμο της μέσης της. Απόλαυσα να την καβαλώ πότε αργά και πότε γρήγορα ενώ μου πέταξε κάτι προστυχόλογα στα ελληνικά που ταίριαζαν στην όλη φάση (φυσικά fake) και την γύρισα ξανά από μπροστά και της έδωσα το λευκό νέκταρ μου μέσα στο στόμα της. 2ος γύρος δεν παίχτηκε, χρειάζομαι αρκετό χρόνο για επαναφόρτιση, αλλά μου έκανε ένα καλούτσικο μασαζάκι, με ρώτησε αν μου άρεσε και μου έμαθε τη ρωσική λέξη "νιπλόχα" η κάπως έτσι ηχητικά που σημαίνει "όχι άσχημο". Αυτό το νιπλόχα είναι και η γενική μου εντύπωση για το πήδημα μαζί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 04, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
483
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Ωρίων, THV και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2023
Στο πρόσωπο φίλε πως είναι ; Επίσης ηλικία πάνω κάτω; Έχει τσιμπουκοχειλα;
05 Μαΐου, 2023
εγω διαβασα Μποχα και απορρησα
06 Μαΐου, 2023
@sexsultan: ηλικία γύρω στα 26 με χείλια φυσικά, έντονα αλλά όχι τσιμπουκόχειλα και ωραία μάτια, με φρύδια + ζυγωματικά που παραπέμπουν στις κεντροανατολικές περιοχές της Ρωσίας, πιθανόν να είναι Ταταρή. Γενικά δεν με ενθουσίασε αλλά ούτε είναι απωθητικό.
@buttlicker: Χεχε! όχι ευτυχώς ολοκάθαρη ήταν παντού! Χαχαχα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3