Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 17 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 95124
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρκετά θετικά σχόλια από αξιόπιστα μέλη για τη Nicole και μετά από προσπάθεια κατάφερα να τη συναντήσω και δεν το μετάνιωσα. Σε λίγο φεύγει αλλά ας γράψω δύο λόγια σε περίπττωση που μας ξαναέρθει.

Εμφάνιση πολύ κοντά στις φώτο χωρίς βέβαια τη λάμψη του επαγγελματικού μακιγιάζ. Αυτό που βλέπετε στις νέες φώτο αυτό ακριβώς θα δείτε, μέχρι και τα ίδια εσώρουχα και 12πόντα. Σώμα λίγο μπαμπάτσικο, μάλλον όχι για μοντελάκηδες, με συμπαθητικό προσωπάκι.

Πολύ ευχάριστη και φιλική από την αρχή της συνάντησης . Χωρίς να χάσει χρόνο πιάνει δουλεία και ρωτάει τι σου αρέσει για να περάσεις καλά!

Δεν είναι μικρούλα αλλά είναι μάλλον νέα στο χώρο και έχει την εμπειρία της ηλικίας αλλά και τον αυθορμητισμό της αρχής.

Ιδιαίτερα ομιλητική σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης με καλά Αγγλικά μου είπε πολλά για τη ζωή της με τις αντίστοιχες φώτο για εμπέδωση!

Συμμετοχή, στησίματα, προθυμία σε όλα εξαιρετική, δεν αρνείται και δεν δυσανασχετεί, συνέχεια με ένα μόνιμο χαμόγελο. Φιλάει όμορφα και προσπαθεί να ικανοποιήσει.

Δεν είναι το super model αλλά έχει πολύ ανθρώπινη συμπεριφορά και σε κάνει να περάσεις όμορφα. Η συνάντηση μοιάζει περισσότερο με γκόμενα που γνώρισες σε κάποιο bar παρά με πληρωμένο έρωτα, καταλαβαίνω πλήρως γιατί έχει τακτικό κοινό!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
153
Likes:
10.929
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2023
Και πολυ καλη χειροπρακτης η Nicole.
Μου εκανε κατι professional αυχενικες μαλαξεις/adjustments αλλο πραγμα... ξεπιαστηκαμε φουλ... .. Που τα εμαθες βρε Nicole αυτα??

Συμφωνω απολυτα με την κριτικη.
Ειμαι στο ισως αν θα την ξαναεβλεπα, αλλα καταλαβαινω απολυτα το φανατικο κοινο της... Το αξιζει.

See you.
review reaction 1 THV, hornyasfuck, srek7
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1