Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Eros Center/Laufhaus/Bordell 4325
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χαίρετε συναγωνιστές

Καθώς κατοικώ πλέον στας Γερμανίας,κάνω κάθε προσπάθεια να συνεχίζω τον αγώνα στο εξωτερικό και ομολογουμένως δε μου είναι ιδιαίτερα δύσκολο,με τόσα εντυπωσιακά ευαγή ιδρύματα που υπάρχουν εδω πάνω Γλώσσα

Ακόμη ένα τέτοιο ίδρυμα είναι κ το Erospark που βρίσκεται στο Sindelficken (χαχα),προάστιο της Stuttgart.
Πρόκειται για ένα εντυπωσιακό μεν,διακριτικό σχετικά κτίριο,στην ουσία ένωση τριών κτιρίων,που φιλοξενεί πάνω απο πενήντα κοπέλες,διαφόρων εθνικοτήτων.Προφανώς δεν είναι όλες διαθέσιμες σε μια δεδομένη χρονική στιγμη,αλλά ο αριθμός και η ποιότητα τους είναι τέτοια,που σίγουρα θα βρει κανείς αυτό που ψάχνει...

Σε ότι αφορά τον χώρο,είναι καθαρός,αρκετα περιποιημένος,το μόνο μειονέκτημα που του καταλογίζω είναι ότι είναι κάπως χαοτικός....σκάλες,στενοί διαδρομοι,βυζια,ξανά σκάλες,κώλοι,διαδρομοςMoney Mouth,στρίψε,σκαλοπατακια,πόρτα,βυζιά και παέι λέγοντας.Πολλοί όροφοι,ολίγον μπλεγμένοι κ πολλές κοπέλες,σε κάποια φάση χάνεσαι,τόσο κυριολεκτικά όσο και μεταφορικά και δεν ξέρεις ποιά να διαλέξεις.

Το έχω επισκεφθεί έξι φορές και σε γενικές γραμμές δηλώνω ικανοποιημένος,οι κοπέλες είναι ευγενικές,απο εμφάνιση σε καλά επίπεδα,σίγουρα καλύτερα απο Θεσ/νίκη.Οι υπηρεσίες...καλές,αλλά με 50Ε κάπως διαδικαστικες.Υπάρχει η δυνατότητα να πληρώσει κανείς 30Ε για μόνο πίπα ή μόνο σεξ(δεν το έχω δοκιμάσει),50Ε και τα δυο,80Ε για μισή ώρα και πάει λέγοντας...Το θέμα είναι ότι προσωπικά μόνο με τα 80Ε το ευχαριστήθηκα πραγματικά,με 50Ε ενώ καποιες ήταν καλές,δε μπορώ να πω ότι χόρτασα.Κυμάινεται δηλαδη απο ξεπέτα ως μετριότητα.Προκαταρκτικά περιορισμένα,στα υπόλοιπα ικανοποιητικά τα πράγματα,δεν πέτυχα ακρότητες.

Την πρώτη φορα επισκεφθηκα μια Ρουμάνα,Σάρα ξανθιά κοντούλα κάπως στρομπουλή,τίποτα το ιδιαίτερο,τι τό θελα κι εγώ,λες και λίγες είναι οι ομοεθνείς τηε φώλες στην Ελλαδα...Τη δεύτερη πάλι με 50Ε,μια Γερμανίδα,τούμπανο,δυνατό μιλφοειδές με κωλάρα και σιλικόνες,Ίβ στο όνομα,αλλά κομοδίνο ολκής,δεύτερη φόλα στη σειρα.Γενικά ούτε με τις Γερμανίδες επαγγελματίες έχω δει προκοπή.

Έπειτα αποφάσισα να αλλάξω τακτική,να δοκιμάσω το 80ευρω,μπας και ευχαριστηθούμε εμπειρία.Και εκεί στράφηκα προς τις Λατίνες.Οι οποίες είναι άλλο στυλ,απο εμφάνιση,αλλά και νοοτροπία,προσωπικά είμαι φαν,και δε μιλάω μόνο για τις επαγγελματίες,αλλα γενικότερα.Πιο φιλικές,πιο ζεστές,στα δικά μας δεδομένα,αλλά πιο εξωτικές!Ξεκίνησα με τη Ντάνυ απο Μπενεσουέλα,μελαχρινό,τούμπανο,όμορφο πρόσωπο,κοντούλα όπως πρέπει να είναι μια γυναίκα,φοβερός στρόγγυλος κώλος,επικοινωνιακότατη,εντάξει βοήθησαν και τα ισπανικά μου λιγοΓλώσσα.Με 80Ε μπαίνω,ξεκινάμε,μου δίνει baby oil να αλείψω τις βυζάρες και την κωλάρα της.Εντάξει σε όλα της πολύ καλή επαγγελματίας,επαγγελματίας πάντα βέβαια.Το μόνο κακό τα εσκεμμένα μέτρια στησίματα για να μη μπορώ να μπαίνω πολύ καλά.

Επόμενος στόχος,Καρολίνα απο Μέχικο,προμιλφ με ακραίο Λατιν κώλο,σώμα μελαψό φοβερό,βύζοι ενισχυμένοι,κι εδώ η γκαβλοσύνη ξεχείλιζε και η φιλικότητα,προκαταρκτικά ωραία,ισπανικό στις βυζάρες της,τσοντιαρικες ατάκες,στο γαμήσι κι εδώ βέβαια άκυρα στησίματα για να αποφύγει το σφυροκόπημα,τελείωσα βέβαια γρήγορα λόγω 'φόρτου εργασίας'.Στα 50Ε αυτήν τη φορά.

Είχα ηδη βάλει στο ματι ένα ισπανικό καβλάκι την Άντζελα και μετά απο πολλή αναμονή ένα Σάββατο με 80Ε την τίμησα.Γλυκούλικο προσωπάκι,βυζάρες υπερτροφοδοτούμενες,ωραίο σώμα,σαν το κορίτσι της διπλανης πόρτας αλλα φουλ κάβλα...Αν και ομιλητική,λίγο πιο απόμακρη,το σημαντικο βέβαια ότι έφαγε τρελό σφυροκόπημα σε πολλές στάσεις,καβάλησε και η ίδια αρκετα καλά,χωρίς μα και μου,πραγματικά ευχαριστήθηκα γαμήσι.

Για τέλος άφησα την Έρικα μια Ιταλίδα με ωραίο κώλο,μαυρισμένο σώμα,ξανθιά πλατίνα,σα στριπτιτζου,καλό τσιμπούκι,συμπαθητικο γαμήσι,ωραία γενικά,αλλά με μια δόση τυποποίησης,ελέω 50ρικου ίσως. Ελπίζω να βοήθησε η κριτική μου,αν ποτέ βρεθείτε προς τα εκεί.Πιο πολύ βέβαια,κουβέντα να γίνεται Χαμόγελο Καληνύχτα και πάντα καλά γαμήσια!

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού