Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Γυναίκες πορνοστάρ
 
6.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
4.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
2.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
1.0
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Επειδή βγήκε ανεξάρτητη και γίνεται λίγο ντόρος για την Αιμιλία, είπα να γράψω την γνώμη μου...

Η αλήθεια (όπως λέει κ ο τίτλος της κριτικής μου) είναι νομίζω κάπου στην μέση, σε σχέση με αυτά που γράφουν οι φίλοι πιο κάτω!
Αυτά που είδα εγώ λοιπόν (με τα δικά μου μάτια, τα πάντα είναι υποκειμενικά)...
Η Αιμιλία είναι μια γυναίκα με πολύ προστυχο πρόσωπο, μέτριο σώμα, τεράστια φτιαχτά βυζιά κ χείλη! Αυτό το σκυλί που θα δεις στα μπουζούκια, φτιαγμένη, να χορεύει πανω σε κανά τραπέζι κ θα θες να την σκίσεις (με το απαραίτητο αλκοόλ βέβαια... Γλώσσα ).
Οι αντρες, οι γνωστοί Τεό & Κένζο... Ωραία παιδιά, καλά κορμιά για τσόντα, ο ένας όμως έχει πολύ μικρή τσαπού για πορνοσταρ!!

Η εικόνα άθλια!!! Το γύρισμα μέτριο....


Συμφωνοι όλοι έως εδώ! Αλλά για ένα λεπτο...
Μιλάμε για 2 τύπους όπως περιγράφει κ ένας φίλος πιο κάτω, όπου φαίνεται να κάνουν αγκαρία! Την κοπέλα την πλακώνουν στο ξύλο από το πρώτο λεπτό!
Την γαμάει ιεραοστολικό ο ένας και την πονάει και του ζητά να σταματήσει (παιδιά, ερασιτεχνικό είναι! Δεν έχει μονταζ!! Σε όλες τις τσόντες πιθανόν να συμβαίνει κάτι τέτοιο αλλά τα κόβουν!!). Της έχουν μελανιάσει τα κωλομέρια απο το ξύλο(φαίνεται κ από την 2η φωτό).... Δεν υπάρχει η απαραίτητη καυλα-χημεία! Τι περιμένατε δηλαδή να γίνει? Αυτη να έχει 2 μισοπεσμένες τσαπούδες, 2 απαράδεκτους μαντράχαλους να την πλακώνουν στο ξύλο και να θελουν να της γαμησουν τον κωλο όπως να΄ναι και αυτή να γουστάρει, να συμμετέχει και να χύνει σαν τρελλή ας πουμε??
Και εν πάσει περιπτώσει, αν δεν τους άρεσε η γκόμενα....δεν τους καυλωνε, ας έπαιρναν κανα χαπάκι ή ας μην το γύριζαν! Ασ γαμούσαν μόνο την Ίνα...

Εν κατακλείδι... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΣΟΝΤΑ, όχι εξαιτίας της Αιμιλίας αλλά λόγω των κυρίων κατά την γνώμη μου...

Αυτα κ ευχαριστώ!
james034
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
9.398
Πόντοι:
7.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 company of heroes tho, olddog, delipas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2016
Ο Κένζο την έχει κάτω από 10εκ?Κάπως έτσι φαίνεται
07 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπορεί κ λιγότερο!! χα χα...

παρόλα αυτά, δεν ειναι η μικρή τσαπού του αλλά το απαράδεκτο (για επαγγελματία) attitude που έχει!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2