Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Τσόντες 68869
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Γυναίκες πορνοστάρ
 
8.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
5.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
6.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
9.0
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Συνεχιζοντας την περιπλανηση μου στις ελληνικες ταινιες ειπα να γραψω μια κριτικη για την συγκεκριμενη ταινια.Ποιοτικα χαρακτηριστικα πολυ καλα...καθαρη εικονα ηχος καλος φωτισμος.
Σκηνη πρωτη τεο με καρλα ....ο τεο καλως η καρλα μουναρα αλλα δεν ειχε κατι να μου προσφερει η σκηνη....θα ελεγα μια αδιαφορη σκηνηΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλας
Σκηνη δευτερη με δημητρη και βουλα που δειχνει πως πρεπει να περνεται μια πιπα.....τυπικο γαμησι αλλα ολα τα λεφτα το τσμπυκι της βουλας και το χυσιμο στο στομα της βουλας....ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Σκηνη τριτη με ρανια ζαφειρη δημητρη...αν και πρωτο εμφανιζομενη κανει παρτουζα αλλα χωρις πρωκτικο....ΛύπηΛύπηΛύπηΛύπη το κοριτσι ειναι το γκομενακι της διπλανης πορτας.....ξερει να γαμιεται αλλα απο σωμα χρειαζεται λιγη δουλεια...θα ειχε πολλα να δωσει αν ο σειρινακης την ειχε απο κοντα
Σκηνη τεταρτη με τεο και ρανια...στην συγκεκριμενη σκηνη μου αρεσαν πολυ τα κοντινα πλανα οταν επαιρνε πιπα και τελος τα κοντινα πλανα οταν τελειωσε ο τεο στο προσωπο της....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Συνολικα μια ταινια που βλεπεται ευχαριστα....Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
2.698
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, satyrus, STAVROS6969 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού