Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Γυναίκες πορνοστάρ
 
2.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
5.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
2.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
4.0
Γενική βαθμολογία
 
2.0
Αυτο το ερασιτεχνικο περιμενα πως και πως να βγει γιατι το promotion του σειρηνακη ηταν πολυ καλο και ειχε ανεβασει και κατι ΠΟΛΥ παραπλανητικες φωτογραφιες αυτης της Αιμιλιας και μου ειχε δημιουργηθει η εντυπωση οτι ειναι μουναρα...δυστυχως ηταν ακριβως το αντιθετο.Η Αιμιλια εμφανισιακα μοιαζει με πετοσαυρα που βγηκε το καλοκαιρι πανω σε μια πετρα για να λιαστει..Τα μουτρα της ειναι απαραδεκτα σαν να εχει τρακαρει με καμια νταλικα και αντι να προσπαθησει να τα διορθωσει με το μακιγιαζ τα κανει ακομη χειροτερα..Εχει βυζαρες αλλα ειναι ψευτικες και το χειροτερο ειναι οτι με το που τις πεταξε εξω εμφανιστηκαν τα ραμματα τις αποτυχημενης πλαστικης.Στο sex ναι μεν τα δοκιμασε ολα (διπλο τσιμπουκι,πρωκτικο) αλλα ηταν απαραδεκτη σε ολα και ηταν πολυ εμφανες απο τις σφαλιαρες που της εριχνε ο κοντοψωλης ο Kenzo επειδη εβαζε πολυ δοντι στις πιπες..Γενικα φαινοταν οτι ηταν εντελως αλλου και η συμμετοχη της ηταν απαραδεκτη..Η σταγονα που ξεχειλισε το ποτηρι ηταν οταν ειδα κατι αιματα οπου εκει ο πουτσος μου δηλωσε κλινικα νεκρος και αρνηθηκε να ξανασηκωθει, οποτε την εκλεισα την τσοντα και εβαλα να δω μια με ενα καυλιδιο απο τα Brazzers για να ξεπερασω εγω και ο πουτσος μου αυτον τον εφιαλτη με την Αιμιλια
ninopoutso
Μέλος
Εγγραφή:
18 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
7
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού