Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Γυναίκες πορνοστάρ
 
9.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
6.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
7.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
8.0
Γενική βαθμολογία
 
8.0
θελω να πω οτι ίσως ειναι η καλυτερη τσοντα που εχω δει του σειρηνακη.η κοπελα δεν παίζεται εχει βυζαρες και μια κωλαρα για τρελο γλείψιμο ειδικα οταν στηνεται στα 4 κολάζει και αγιους ΈρωταςΈρωταςασε δε που εχει και ματαρες.η μονη παραφωνία συμφωνα με εμενα ειναι οι ατσαμπουλες πατουσες της και τα δάχτυλα της τα οποια μοιαζουν σε δάχτυλα αντρα.αυτο θα το καταλαβει κάποιος οταν στην αρχη της τσόντας ο τεο της γλυφει τα δαχτυλα ο οποιος παρεπιπτοντως εχει γινει σαν πιθηκος.στην αρχη η τσοντα ειναι σε gfe φαση με τον τεο και την τζεσσικα να χαϊδεύονται και να ανταλλασσόσουν συντομα φυλάκια.οι στασεις που ακουλουθησαν ηταν αυτη να ειναι απο πανω γλυφόμουνι απ τον τeo.σε αυτη τη σταση θελω να πω οτι οι κραυγουλες της ηταν πολυ ερεθιστικές.μετα doggy style και ιεραποστολικο.πραγματικα οταν τελειωσε η τσοντα ενιωθα οτι την ευχαριστηθηκα και δεν σπατάλησα τον χρόνο μου.
Υ.Γ η γκομενα κανει φοβερο σπαγκατο οταν σηκώνεται να την γαμησει στα ορθια ο τεο.
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2013
ωραια ρωγα εχει η πουτανα Γλώσσα..απο που τη ψαρεψε ο πουστης ο σειρινακης?
20 Μαΐου, 2013
οχι τιποτα αλλο..αν ειναι του επαγγελματος η κοπελα να την τιμησουμε Κατσικογάμης κ μεις Γλώσσα
20 Μαΐου, 2013
εχεισ δικαιο ντερβισομαγκα.τον εχω σφιξει παλια τον τεο και κατι θυμαμαι ..
21 Μαΐου, 2013
τι ωραια ρε φιλε..παλαβος εισαι??πιο βρωμοκωλη δεν υπαρχει...αηδια σκετη ο σπυριαρικος κωλος της..ακμη στον κωλο εχει αυτη..
I
idolent13
21 Μαΐου, 2013
Πανέμορφα μάτια και τρόπος να σε κοιτάζει μια γυναίκα ενώ της έχεις χώσει το μισό σου πούτσο στο στόμα! Έρωτας
21 Μαΐου, 2013
για την συγκεκριμένη έχω ακούσει ότι εργαζοταν στην γερμανια σαν εκδιδομενη και πιο μετα έμπλεξε με εναν αγαπουλη στην χιο και μπορεις να την βρεις εκει σε μπαρ.τωρα δεν ξερω αν μπορείς να την πάρεις κανονικά.
J
J_K
21 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Που την ειδες τη ρωγα ρε τυπε Χμμμ;
Θηλές μπηπως ηθελες να πεις Σπασίκλας
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7