Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Γυναίκες πορνοστάρ
 
6.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
6.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
5.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
8.0
Γενική βαθμολογία
 
6.0
θα τα πω τα πραγματα με την σειρα οπως εξελιχθηκαν στην τσοντα.στην πρωτη σκηνη εμφανιζεται η ρουσακη που εχει γινει παρα πολυ ψευτικη δεν βγαζει στον τηλεθεατη της τσοντα την σεξουαλικοτη της.ασε που πιο πολυ μου θυμισε τραβελο οπως αναφερει και ο συναγωνιστης παρακατω παρα κανονικη γυναικα.το γαμησακι της ηταν ψιλοαδιαφορο την πιο πολυ ωρα στην σκηνη της κοιταγε την καμερα για να παρει ποζες και κρατουσε τα πεη των δυο παρτενερ της παρα τους επαιρνε πιπα.στη δευτερη σκηνη εμφανιζεται ενα μελανουρι που πραγματικα ειναι σκετη καυλα και με πολυ καυλιαρικο προσωπο.εκει λεω απο μεσα μου τωρα αρχιζουν τα καλα.αφου αλοιψε το σωμα της με τονους λαδιου ο παρτενερ της πηγε να της το βάλει απ τον κωλο αρχιζε και ουρλιαζε λες και την σφαζουν.πραγματικα εκεινη την στιγμη μου ηρθε να σπασω την οθονη του υπολογιστη απ τα νευρα που μου προκάλεσε η καριολιτσαΘυμόςΘυμός.η τριτη σκηνη ηταν αυτη που μου άρεσε πιο πολυ με την πρωταγωνιστρια να θυμιζει amathuer φαση.ξεχασα να πω οτι η πρωταγονιστρια της τριτης σκηνης υστερει πολυ στο σωμα σε σχεση με τις αλλες δυο.μαλιστα σε καποια στιγμη εκει που γαμιεται αρχιζε και εχυνε τονους υγρου.αν ομως την παρατηρησει καποιος πιο προσεχτικα θα δει οτι κατουραει οχι να χυνει πραγματικα.αυτο ειναι μεγαλο μείον σε μια τσοντα.
Υ.Γ ξεχασα να πω οτι η πρωτη σκηνη εξελισεται σε εναν σταυλο ενω οι αλλες δυο μαλλον σε σπίτι που νοικιασε η sirina για τις αναγκες των γυρισματων.
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού