Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Γυναίκες πορνοστάρ
 
10.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
6.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
7.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
7.0
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Μετα απο παρα πολυ καιρο ειδα μια ερασιτεχνικη ταινια της sirina που μου αρεσε...
Η ''Νεφελη'' που πρωταγωνιστει ειναι πολυ ωραιο και εκφυλο σιγανοπαπαδιοπουτανακι με ωραιο κορμακι και πανω απ'ολα Ελληνιδα...
Εχουμε βαρεθει τις αλλοδαπες και τις μασκοφορουσες τελευταια...
Τρομερη αμηχανια σε ολη την εκτος δρασης ταινια.. 1000% ερασιτεχνης η κοπελα
Οσο μιλουσε στην αρχη ντρεποταν με και εκανε την παρθενοπιπιτσα σαν κοριτσακι του γυμνασιου... (για πολλους σπαστικο αυτο αλλα εμενα μου αρεσε)

Κατα τ'αλλα ο τιτλος της ταινιας ειναι ασχετος με το θεμα...
Κανενα εξευτελισμο δεν δεχτηκε η Νεφελη... Απλα ηταν αρκετα προικισμενος ο δευτερος παρτενερ της και την εσκισε λιγο... ( ο Τζωρτζιο που εχει παιξει και στην ταινια ''Laura Does Loutraki'' ) Τα βογγητα και οι κραυγες που εβγαζε παντως ηταν πολυ ψευτικα, λες και ηθελε να μιμηθει την ΤΖΟΥΛΙΑ στο πρωτο της DVD...

Ξερω παντως πως δεν θα συμφωνισουν και πολλοι εδω με την καλη κριτικη μου στην ταινια αλλα αυτα ειναι γουστα...
Για μενα ηταν απο τα καλα ερασιτεχνικα που εχει γυρισει ο sirinas... (ιδικα τον τελευταιο καιρο πηγαινε απο το κακο στο χειροτερο)








Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2013
πρεζονι ειναι η τυπισσα ? της λειπει μια σειρα δοντια απο την κατω γναθο..! ωραιο αδυνατο κορμακι..
29 Ιανουαρίου, 2013
γελοια τσοντα,γελοια παραγωγη,η γκομενα ανορεξικη κ αμυαλη...συνεχεια λεει μαλιστα,το παιζει μυξοπαρθενα,αλλα τον τρωει κ βελαζει σαν κατσικα....ειναι μπαζο με βαμμενη ριζα κ ο πρωτος τυπος που την γαμει για γελια...ο δευτερος κατι κανει....μακρυα....τσοντα χειροτερου επιπεδου κ απο τα βιντεακια που χαζευουμε σε tube8...ισως οτι χειροτερο εχει κανει ο σιρινας.Γλώσσα
06 Φεβρουαρίου, 2013
καλά ρε παιδιά το ότι ο πρώτος γαμιάς που παίρνει και την συνέντευξη είναι φτυστός ο Τσίπρας (έχει και την ίδια προφορά) δεν το πρόσεξε κανείς?
20 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πως μπορώ να δω το video?? οποιος γνωριζει ας απαντήσει
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4