Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Γυναίκες πορνοστάρ
 
7.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
6.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
5.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
6.0
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Πω πω ρε πούστη η ελληνική πορνογραφία έχει πολλά βήματα ακόμα να κάνει....ρε μπείτε σε ένα κωλο site από τα τόσα να πάρετε καμιά ιδέα,έλεος ρε πούστη,γαμήσι στο λεωφορείο κ πράσινα άλογα,όχι γαμήσι στα τρακτέρια την επόμην φορά...γαμήσι στο αεροπλάνο την άλλη κ σε κανένα τρένο την επόμενη.Η τσόντα θέλει τον χώρο της τέλος!!!Κουλ

Επίσης ρε γμτ είμαστε τραγική χώρα έτσι...εισάγουμε τα πάντα ρε πούστη,ακόμα κ πορνοστάρ,χώρα χωρίς δικιά της παραγωγή σε αυτόν το τομέα δεν έχει μέλων,αυτές τώρα τι στον κόρακα ήταν Ρουμάνες,Αλβανίδες,Σέρβες,ούτε ξέρω ούτε με νοιάζει,καλά μουνιά πάντως καυλερά....Αλλά φέρτε κ λίγο ελληνικό μουνί διάολο,το κερατό μου δηλαδή,ούτε στο ποδόσφαιρο έλληνες,ούτες στις τσόντες έλληνες...για να γαμήσουμε κ να πάμε γήπεδο θα θέλουμε master σε 3-4 γλώσσες.7 στα μουνιά λοιπόν.

Οι άντρες τώρα μου φαίνονται πολύ βόδια ρε γμτ,πιθίκια κανονικά.Δεν ξέρω γιατί αλλά πολύ άγαρμπα ζώα ρε γμτ.Ντάξει προικισμένοι πάντα, όποτε βλέπω τσόντα νιώθω τόσο λίγος.Ντροπή

Σενάριο/σκηνοθεσία καλύτερο έφτιαχνα μέχρι κ γω πιστεύω,άντε τους φορτώσανε 6 σε ένα λεωφορείο κ άντε γαμηθείτε,ουάου...5 κ πολύ είναι,έτσι για την προσπάθεια.

Ποιότητα εικόνας/ήχου δεν τρελάθηκα,πάντως τα αγκομαχητά ακούγονταν ντάξει,πάρτε ένα 6.

Γενική βαθμολογία 6

Από όσα έχω δει του Σιρίνα τοπ για μένα η φίλη της κόρης μου κ το άλλο με την μοσχαρίτσα την Ντούβλη,ο βιασμός της καμαρίες(η σκήνη με τις καμαρίες εννοείται ε,όχι η Ντούβλη).

Τελοσπάντων όταν βγάζει λεφτά ως πορνοστάρ η Ντούβλη καταλαβαίνει κανείς πολλά για το επιπεδό μας....κατταραμένο ΠΑΣΟΚ μέχρι κ στην τσόντα παρακμή έφερες.Θυμός
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2011
Πρέπει να γράφω πιο αργά άλλη φορά.χα χα χα
P
pz89
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1