Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Γυναίκες πορνοστάρ
 
9.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
6.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
6.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
7.0
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Συμφωνώ σχεδόν σε όλα με τον προλαλήσαντα Gl

Ορισμένα σχόλια (+θετικά -αρνητικά)
+ Ωραία τα ανώνυμα κορίτσια αλλά και η Κατερίνα (δεν ξέρω αλλά ελληνίδα μου φαίνεται εμένα)
+ Ωραιό το χύσιμο στο μουνί της Κατερίνας και η λίγο παρατεταμένη σκηνή με το χυμένο μουνί και το εκφυλό της πρόσωπο στο ίδιο πλάνο-κάδρο αλλά λίγο υπερβολικά παρατεταμένη και ίσως ορισμένους να μην αρέσει.
- Οι ανώνυμοι άντρες πρωταγωνιστές σε ένα σημείο μου φάνηκε πως ήταν λίγο μελάτοι
- Δεν με πολυτραβά η ιδέα του bang bus διότι ο χώρος δεν βοηθάει για πάρα πολλές ποικιλίες στάσεων (λίγο rough κατάσταση αλλά έχει και το καλό της) αλλά και από σκηνοθετική πλευρά κάνει δύσκολη τη δουλειά (στενός χώρος, οι καρέκλες κόβαν λίγο την οπτική επαφή σε ορισμένες φάσεις πχ είτε ορισμένα πλάνα διείσδυσης ήταν λίγο σκοτεινά)
- Τελειώσε απότομα
- Μια φάση με τελειώμα στα βυζιά της Κέλυς την μισή σκηνή έδειξε.
- Οντως έλειπε ένα τελειώμα σε πρόσωπο με τόσα έκφυλα προσωπάκια μαζεμένα.
- Πρωκτικό πάλι μπορούσε να γίνει οι πρωταγωνίστριες είχαν δουλεμένη σουφρίτσα. DP δεν το συζητώ δεν νομίζω να μπορούσε να γίνει σε τόσο στενό χώρο. Εάν έπεφτε η πλάτη της καρέκλας ίσως!

Ελπίζω να καθαρίστηκε το λεωφορείο που πάει και κάθεται ο κόσμος. Να πάει να κάτσει καμιά μαθητριούλα για να πάει στη γιαγιά της και να φύγει έγκυος ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

TurboThor
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
322
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2011
Υ.Γ. το χύσιμο στο μουνί της Κατερίνας ήταν εξωτερικά δεν ήταν εσωτερικά τύπου Creampie. Θα μπορούσε να γίνει όμως και εσωτερικά όπως γίνεται σε ορισμένες άλλες παραγωγές!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1