Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 21 10
Τσόντες 163281
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Γυναίκες πορνοστάρ
 
8.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
7.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
10.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
10.0
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Το ειχα πει στα παιδακια του θρεντ οτι σημερα εχω εμπνευση και οτι αξιζει να δωσω 15 ευρω για να παρω να δω μια τσοντα αντι να βαλω αλλα 5 και να παω να γαμησω. Εκτος αυτου ηθελα να γλιτωσω.. απο χαμηλες ταχυτητες , να ψαχνω μετα να συνδεσω τα κομματια της ταινιας , απο κακη ποιοτητα και γενικα απο τετοιες αρχιδιες... τα παιδακια συνεχισαν να μου λενε να περιμενω και πως εχω αδικο αλλα εγω κινησα προς το περιπτερο διχως δισταγμο και 99% σιγουρος για την αποψινη μου επιλογη.

Δεν θα πω πολλα... Μιας και οποιος την δει θα δει οτι αξιζει. Η μοναδικη ΡΩμανου αποψε εβαλε το δικο της χρωμα στην νυχτερινη μας μαλακια... Γλώσσα απο μενα περνει καθαρο 10αρι. Μουναρα , πληθωρικη , αξια πουτσογλειφτρα και ολα τα συναφη.

Απο αντρες ηθοποιους ενταξει ζαφειρης παουερ 10αρακι και αυτος ο εφοριακος πολυ φλωρος στο πηδημα δεν μ αρεσε. Οι 2 μπαγλαμαδες στο τελος αδιαφοροι και αχρωμοι ο Ιαν Σκοτ απλα αλλος ενας ξενος πηδηκταρας σαν τους πηδηκταραδες του Marc Dorcel Μεγάλο χαμόγελο

To σεναριο πολυ καλο... Ολος ο διαλογος στο τραπεζακι που παιζουν χαρτια ειναι ολα τα λεφτα... ΟΠως και η σκηνοθεσια... ο γιατρος παλι ο θεος... ο ζαφειρης εκει με τα δικα του ειναι αριστοτεχνες Μεγάλο χαμόγελο

ΠΟλυ καλη εικονα και κυριως αισθησιακος φωτισμος... αλλα μπουρδελοκατασταση μας θυμισε αποψε το σκηνικο μεσα στο δωματιο που πηδηξαν το ρουμανακι.

Θα εβαζα σε ολα 10 αν δεν ηταν η Ηλεκτρα... το χαζομουνο Η βαβατση και οι 2 μπαγλαμαδες στο τελος.

Παντα τετοια σειρηνο-τυποι. Φερτε Ρουμανες σαν την Ρωμανου (Ρουμανα δεν ειναι? Money Mouth) ΟΙ ελληνιδες δεν βλεπω να αξιζουν και πολλα. ΕΙτε διασημες ειτε ασημες ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Boldemort
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
38
Πόντοι:
1.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού