Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ημερομηνια στο περιπου πριν απο μηνες.

Αφορμη για τα δυο λογια που γραφω ειναι οτι μου εχει ζαλισει τον πουτσο οποτε ερχεται με sms οτι ηρθε και να κανονισουμε ραντεβου κλπ.ειχα νευριασει τοσο οταν την ειδα που λεω ποτε ξανα.της εχω στειλει sms να μη μου ξαναστειλει ειδοποιηση οτι ηρθε αλλα στο μουνι της.ευτυχως τα στελνει πρωι κι ετσι σωζεται καπως η κατασταση Ματάκι

για μενα ηταν μια απο τις οχι καλες εμπειριες που ειχα με τουριστρια,αλλα τι τουριστρια? πιο πολυ εδω ειναι παρα οπου αλλου. η κοπελλα πρεπει να χει ψυχολογικα προβληματα. ολα την ενοχλουν,ολα την πειραζουν. αργησα 8 λεπτα στο ραντεβου και με κατσαδιασε. το προσπερναω αυτο.λεω πολυ της ακριβειας και του προγραμματος ειναι, δεν πειραζει,παμε παρακατω.
μπανακι μετα απο λιγο για φρεσκαρισμα και μολις βγαινω λεει.are you ok now? λεω ok για να αρχισουμε επιτελους να δουμε τι ψαρια πιανει.

λοιπον στοματικο μετριο,χωρις βαθεια προσληψη,ουτε καν περασμα απο τα @@@χιδια,οταν της το λεω λεει this service is not offered.τελος παντων.μετα απο λιγο τελειωσα στο στομα της και λεει too much?Χμμμ;Χμμμ;
α λεω δεν παμε καλα. ελα ομως που οσο μου την ελεγε αλλο τοσο ηθελα να κατσω και να της σκισω την κωλαρα.
με τα πολλα μετα απο πολλη μαλακισμενη κουβεντα για σοσιαλ (δε βαζει γλωσσα μεσα ετσι κι αρχισει και ξεφευγει πολυ)
ξεκιναει ο δευτερος γυρος.

μια απο τα ιδια στην πιπα,ρηχη και χωρις πολλα πολλα.ευτυχως που ειμαι σβελτος και ημουν ετοιμος μετα απο 5 λεπτα.αρχη με ιεραποστολικο με αυτη να ειναι αλλου για αλλου,σα να μην ηταν εκει καθολου. μετα της λεω γυρνα στα 4 για κωλο.την παιρνω απο πισω,σφιχτος κωλος δε λεω αλλα εκει αυτη ,ακινητη λες κι ειχε μαρμαρωσει. οταν ηρθε η ωρα να χυσω βγαινω και λεω ελα να τον παρεις στο στομα και τι κανει? ημαρτον ρε πουστη μου. σκυβει να βγαλει μωρομαντηλο απ το κομοδινο να τον σκουπισει πρωτα λεει και μετα να τελειωσω.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!εκει τα ειδα ολα.την εχυσα στην πλατη οπως ηταν σκυμμενη να πιασει το μωρομαντηλο και σηκωθηκα να παω για μπανιο.

ηταν ενα απο τα χειροτερα ραντεβου μου.ειδα οτι ηταν καλη τιμη με πληρες προγραμμα(με κωλο),στεγνο κορμι,μετρια προς καλη φατσα και την πατησα.
για μενα δε συστηνεταιμε τιποτα λοιπον και μακαρι να μην τυχει σε κανεναν τετοια κατασταση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
170
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.512
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, jimy.m. και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 17
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορει να εχεις δίκιο. Αλλα εγω αν ειμουνα πουτανα και είχα οργανώσει τη δουλεια μου δε θα άφηνα κανενα να μου χαλάσει το προγραμμα γιατι ετσι γουστάρει. Η πουτάνα κανει επάγγελμα, εχει τιμοκατάλογο, υπηρησιες και ωράριο. Αν το σεβαστείς θα πάρεις και το service για το οποιο πλήρωσες. Φαντάσου να εχεις κλείσει στις 19:00 και ο Μαλακας πριν απο σενα να εχει αργησει και σύ να περιμένεις να τελειώσει για να μπεις. Δε σπαζεσαι ?
08 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ απόλυτα με τον συναγωνιστή mallias 20, από την στιγμή που πληρώνω θέλω να έχω τις υπηρεσίες για τις οποίες πλήρωσα (και η κάθε κοπέλα λέει πως παρέχει). Η παροχή υπηρεσιών δεν λειτουργεί ανάλογα με την όρεξη του πωλητή. Σε διαφορετική περίπτωση απλά μιλάμε για ερασιτέχνες.
09 Δεκεμβρίου, 2015
φιλε polax αρχικά δεν είμαι παντρεμένος. Υπάρχει ξέρεις και μια λέξη εχεμύθεια στο λεξικό. Σε αυτή τη δουλειά των ct εχεμύθεια - καθαριότητα - ανεκτικότητα πρέπει να παρέχονται στον πελάτη απόλυτα έναντι του ακριβού αντιτίμου που πληρώνουμε. Λες χωρίς να με ξέρεις οτι είμαι για κλάματα γιατί η γυναίκα μου (που δεν είμαι ακόμα παντρεμένος) ψάχνει το κινητό μου Μαλακία Εχει ξαναγίνει θέμα με τα sms της ίδιας εδω μέσα και οι περισσότεροι παίκτες έκραζαν. Δηλαδή πρέπει με το ζόρι να μας αρέσει η julia και οι υπηρεσίες της, με το ζόρι να της φερθούμε σαν enlish gentleman, με το ζόρι να ανεχτούμε τις χοντράδες που λέει και με το ζόρι να μας αρέσουν τα sms ου στέλνει κάθε τρείς και λίγο? Χμμμ;
M
mars_ch
09 Δεκεμβρίου, 2015
συναγωνιστη polax μην προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα.


...σε ευχαριστω και για τα καλα σου λογια.αν και δε γνωριζομαστε βγαζεις ευκολα συμπερασματα.να εισαι καλα.
09 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν την αφησα ατιμωρητη σ αυτο
11 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λες παπαριες τυπε. Καταρχήν στέλνει sms μονο οταν ερχεται. Κάποια εποχή,τα λάμβανα και εγω, άρα ξέρω οτι δεν τα στέλνει καθε 3 και λιγο. Μιλάς για εχεμύθεια Χμμμ; στο κινητό σου τα στέλνει τα μυνηματα. Εγω ξέρω οτι το κινητό του καθενός ειναι προσωπικό. Εχει και κλείδωμα και ειναι να το βλεπει μονο ο ιδιοκτήτης του.
Κανω το "δικηγόρο του διαβολου" οχι γιατι εχω κόλλημα με τη συγκεκριμένη την οποία εχω πάψει εδώ και 3-4 χρονια να την επισκέπτομαι αλλ επειδη εκνευρίζομαι οταν διαβαζω Μαλακία. Η δικιά μου άποψη προσεγγίζει όλων εκείνων που γράφουν στο αν θα τη ξανασυναντησουν "σίγουρα" . Τωρα, αν έτυχε ο λεγαμενος να εχει όπως και και εκείνη μια στραβή μέρα και την ακυρώνει, δικαίωμα του.. Αλλα και δικο μου δικαίωμα να θεωρω αυτα που γράφονται το λιγότερο ως προκατάληψη. Σεβαστείτε και τη αντίθετη άποψη. Επειδη ειμαι χρονια στη πορνογυρα εχω ακούσει ιστορίες και δει αηδιαστικές φάσεις με οσους νομίζουν οτι επειδη πληρώνουν μπορούν να κάνουν και οτι θέλουνε. Η τυπισσα ειναι χρονια στη πιάτσα και εχει ενα σωρό κριτικες καποιες καλες, καποιες οχι. Το,θάψιμο δε κατάλαβα που ωφελεί Χμμμ;
11 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον δεν ειχες ποτέ γυναίκα,να σου λέει για να δω , ποια σου έστειλε ΣΜΣ?
Τώρα γιατί κόπτεσαι τόσο και γιατι την δικαιολογείς εσύ μόνο το ξέρεις.
Η κοπέλα είσαι σαν ζόμπι με βυζιά και μύτι για μένα, τώρα τα ειδικού χειρισμού ή ειδικών ουσιών εμένα με αφήνουν παγερά αδιάφορο γιατι δεν πληρώνω για να ξεκλειδώνω αλλά για να πηδαω καλά οσο ειναι αυτο δυνατον.

F
fotiakaikaula
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 17
1 2