Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η πρωτη κριτικη που γραφω για την κοπελαρα απο τη χωρα των Μαγυαρων...η ευκολη συνενοηση με το πρακτωριο επετρεψε την αφιξη μου στο γνωστο ξενοδοχειο των αθηνων...τριτη φορα με την εν λογω δεσποινιδα, που θα μεινη πιστευω αξεχαστη. Με υποδεχτηκε με μαυρο φορεμα κ ψηλα τακουνακια που την κολακευουν πολυ.κουβεντουλα και μετα το μπανακι που εκανα τη βρηκα αλλαγμενη με ροζ ρομπα να με περημενει. δε θα μπω σε ανατριχιαστηκες λεπτομερειες, απλα το μονο που θα πω ειναι οτι προσωπικα με κανει να νοιωθω οπως με την κοπελα μου.ειναι τοσο ζεστη, τοσο γλυκια, προσπαθει με καθε τροπο να σε κανει να περασεις καλα και φαινεται. απο εμφανιση, υπεροχο πολυ γλυκο προσωπο, σε κοιταει με τα πρασινα ματια της κ τρλαινεσαι. σωμα με τα απαραιτητα πιασιματα,εντυπωσιακες καμπυλες, που προσωπικα το κυνηγαω...πολυ καθαρη,ακομα εχω το αρωμα της επανω μου κ μυριζει υπεροχα.χρησιμοποιει κ κρεμα για το σωμα με αποτελεσμα το δερμα της να ειναι βελουδινο πραγματικα.απο τις ωραιοτερες κοπελες του zuzana, θα τη λατρεψετε απο την πρωτη στιγμη,μιλαει πολυ καλα αγγλικα,εχει πλακα και δε σε κανει να βαριεσαι δευτερολεπτο μαζι της. αξιζει τα λεφτα της και με το παραπανω, την περιμενω να ξαναερθει και θα την επισκευθω σιγουρα για τεταρτη φορα. Ειναι πολυ γλυκια, αν εισαι κ ευγενικος μαζι της τα δινει ολα.σιγουρα για πολυ gfe καταστασεις με αγκαλιτσες,φιλακια κτλ,την ωρα που χρηαζεται ομως μετατρεπεται σε πολυ αγριο κοριτσι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
2.405
Πόντοι:
441
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού