Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρίωρη συνάντηση(outcall) με την εν λόγω κορασίδα.Συμπεριφορά του πρακτορείου θα την χαρακτήριζα πολύ καλή,και με δύο sms την ημέρα της συνάντησης φιξάραμε το ραντεβού.Οι φωτογραφίες που είναι στο σαιτ είναι 100% αντιπροσωπευτικές για το τι θα συναντήσει κάποιος.Ευτυχώς τώρα τελευταία ο Ζουζούνας δεν πολυχρησιμοποιεί το photoshop ή λόγω της κρίσης έχει απολύσει τον γραφίστα του!!!



Αφού ήρθε στο χοτέλι μου την κέρασα ποτάκι και τα είπαμε λίγο.Η Tiffany είναι αρκετά ενδιάφερουσα κοπέλα αφού και λόγω δουλειάς τωρινής αλλά και παλιότερα ως μοντέλο έχει ταξιδεύψει αρκετά και μπορείς να κάνεις ωραίες συζητήσεις μαζί της.Επίσης ξέρει αρκετά σχετικά με τα κρασιά και τις διάφορες ποικιλίες.Γενικά ωραίο social time που βοηθούν και τα αρκετά καλά αγγλικά της.Μετά από λίγο την έστειλα για μπάνιο και να φρεσκαριστεί λιγάκι ώστε να αρχίσει η ''μάχη''.Με το που βγαίνει από το μπάνιο,γυμνή,αναγκαστικά το πρώτο πράγμα που εστιάζει το μάτι σου είναι τα ωραία(και 100% αληθινά) βυζιά της.Ένα μικρό τατουάζ στο δεξί στήθος και δεξί χέρι και ένα μικρό piercing στον οφαλό.Εχει και ωραίες ρογίτσες για πιπίλισμα που γινόνται στιλέτο μετά από όχι αρκετή περιποίηση.Στην αρχή την περιποιήθηκα εγώ(της αρέσει πιο πολύ στην κλειτορίδα) και έδειξε να το ευχαριστιέται αρκετά αφού δεν με άφηνε με το χέρι της(στο κεφάλι μου) ουρλιάζοντας κάποια λόγια στα Ουγγρικά.Εξαιρετικό σε γεύση αλλά και όψη το φρεσκοξυρισμένο μου..κι της και ταυτόχρονα δεκτικό και σε χρήση με τα δάχτυλα(απαλά όμως).



Με την σειρά της αφού ηρέμησε για λίγο,ξεκίνησε να με φιλάει αισθησιακά(ωραία χρήση της γλώσσας) και ασχοληθηκε με το υπόλοιπο σώμα μου ώσπου κατέληξε να μου παίρνει μια βαθειά πίπα με αρκετές προσπάθειες deep throat.Την άφησα αρκετή ώρα να παλεύει με το εργαλείο και δεν δυσανασχέτησε καθόλου.Εκανε αρκετά κόλπα με την γλώσσα της θέλωντας να με κάνει να τελειώσω(δυστυχώς δεν κάνει CIM) αλλά κράτηθηκα.Μετά βάλαμε το λάστιχο(της ζήτησα να μου το περάσει με το στόμα)και με καβάλησε ωραία για αρκετή ώρα,στην αρχή την πήγα με το μαλακό αλλά μετά την ανέβασα στροφές για να δω αν αντέχει και όντως μπορεί κάποιος να την πηδήξει δυνατά παρόλο που δεν είναι η αγαπημένη της στάση.Με αυτή από κάτω ήμασταν ακόμα πιο βολικά αφού είναι αρκετά ευλύγιστη και για κανένα 20λέπτο κάναμε ωραίο αθλητικό γαμήσι μέχρι που τελιώσα μέσα της και την κορασίδα να με αγκαλιάζει(μέχρι πνιγμού!!!) με τα πόδια της και να έχει μπήξει τα νύχια της στην πλάτη(αφήνωντας και ένα μικρό σημαδάκι ως σουβενίρ)



Στην συνέχεια ντουζάκι και ξεκούραση με την συνοδεία ποτού και τσιγάρου.Αραξα στον καναπέ και από εκεί την έβαλα να την βλέπω στο κρεβάτι όπου έπαιζε με το vibrator όπου και το ευχαριστιέται αρκετά.Είχα ανάψει για τα καλά βλέποντας αυτόν τον μούναρο να παίζει με τα παιχνίδια του και της όρμηξα,την έβαλα στα τέσσερα(τρομερό στήσιμο και καταπληκτικός κώλος που κρίμα όμως που δεν τον δίνει) και την σφυροκόπησα με όσες δυνάμεις μου είχαν απομείνει.Αντέχει πολύ στα τέσσερα(είναι και η αγαπημένη της στάση όπως μου είπε) και κάνει και ωραία κόλπα με την μέση της ώσπου δεν άντεξα άλλο και τελείωσα στα θεικά βυζιά της.Εκανα περίπου 5 λεπτά να σηκωθώ από το κρεβάτι αφού δεν με κρατούσαν τα πόδια μου και σχεδόν έρπωντας πήγα στο ντους.Μας έμενε περίπου ένα μισάωρο και μου πρότεινε να απολαύσω ένα μασάζ και φυσικά δέχτηκα.Πασάλειμα με λαδάκι και ωραίο αισθησιακό στην αρχή και λίγο πιο δυνατό στην συνέχεια μασαζάκι όπου πραγματικά έλιωσα.Προσπάθησε να με βάλει για τρίτη φορά στο παιχνίδι αλλά δεν τα κατάφερε αφού ήμουν εξαντλημένος.Την αποχαιρέτησα ξαπλωμένος στο κρεβάτι(δεν είχα κουράγιο να πάω μέχρι την εξώπορτα) και αφού έφυγε γελούσα από ικανοποίηση και ευχαρίστηση για την φοβερή εμπειρία που είχα.



Κλείνωντας νομίζω ότι η κοπέλα τιμάει τα λεφτά της μέχρι και το τελευταίο σεντ και αξίζει σε κάθε Citytourista να την έχει στο παλμαρέ του.Υστερεί λίγο στο service αφού δεν κάνει anal και cim αλλά σου δίνει πίσω τρελή πίπα και ωραία κόλπα στο κρεβάτι,είναι μούναρος και συμπαθητική προσωπικότητα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2009
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού